Wpis z mikrobloga

Wystawiłem na OLX telewizor za darmo. Stary trup marki LG, jedno HDMI, analogowa głowica, zniszczony pilot. Odbiór osobisty, albo dowóz w granicach miasta za 30 złotych/flaszkę/cokolwiek. W ogłoszeniu wyraźnie napisane, że nie odpisuję na SMS i na wiadomości OLX. Tylko telefon.

W ciągu godziny odebrałem 9 telefonów, pierwszy po 2 minutach od wstawienia ogłoszenia:

Telefon pierwszy: Czy pan wyśle?

Telefon drugi: A czy pan podwiezie do Pabianic?

Telefon trzeci: A czy aktualne? Czy odbiera naziemną?

Telefon czwarty: A czy nie jest wypalony?

I tak dalej… Ale takiej uczty SMS-owej nie dało się nie wstawić na Wykop. Zapraszam do krainy MOPS-u i papierosów. Nie zabraknie również bezbłędnej polszczyzny i zdolności negocjacji rodem z najlepszych sal sądowych. Przed państwem – Katarzyna.

#madki #olx #patologiazewsi #patologiazmiasta #oddamzadarmo
PAST - Wystawiłem na OLX telewizor za darmo. Stary trup marki LG, jedno HDMI, analogo...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PAST mi ostatnio chłop napisał ze z uwagi na to ze obniżyłem cenę to on obniża swoją ofertę gdzie jego oferta i tak byla dużo niższa ()
  • Odpowiedz
  • 1
@moj_wykopowy_login nie wiem czy ktoś mnie trollował, ale bawiłem się dobrze. Czekałem jak mi się zaktualizują serwery. Dziesiątej kawy nie zrobię, poza tym mam prawie 60 lat, nie chce mi się trolować.
  • Odpowiedz