Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak długo powinna trwać przerwa między cyklami takimi substancjami jak:
- testosteron
- oxa

Planuję stacka na 8 tygodni, 300mg testosteronu i 20mg oxy. To będzie mój 1 cykl. Normalnie jestem na TRT i przyjmuuję 100g tetsotsronu tygnidiowo więc nie muszę robić PCT. Przerwa powinna wynosić wtedy 8 tygodni zanim wskoczę na drugi cykl?
#mikrokoksy #silownia #sterydy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Lewusx: powoluje sie na badania na temat wlasciwosci redukujacych tluszcz, https://insidebodybuilding.com/anavar/ - tutaj zrodlo. 20mg wedlug tego ma skutecznosc palaca fat i niby zwiekszenie tego nie zwieksza wlasciwosci fat burnujacych. Jedynie zwieksza zwiekszanie masy, to tak.

Ale jak np. biore 6 tyg taki anavar to jak dlugo powinienem robic przerwe? do momentu az nie wroca mi do normy wyniki cholesterolu? ile to trwa?

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma czegoś takiego jak "przerwa powinna wynosić". Wszystko zależy od wyników badań, samopoczucia. 20mg oxy to jest nic, prawdopodobnie nie musisz robic żadnej przerwy. Generalnie szkoda kasy.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: Jak jestes facetem, to te 20mg anavaru to bedzie niezauwazalny dodatek, zwieksz dawke x 3 lub x4 wtedy bedzie to mialo sens.
Chyba ze ktos Cie zrobi w uja i sprzeda CI winstrol, to wtedy tak.
  • Odpowiedz