Wpis z mikrobloga

Zaczynam streamować, będę siedział do rana, jak ktoś chce pogadać, popisać to zapraszam.
Tak streamuje bo dalej boję się, że za*iją mnie, moją matkę i brata. Obojętnie, czy zrobią to moi prześladowcy czy policja.
Ewentualnie zostanę rano aresztowany i wykończony na dołku/areszcie.
Będę chillował z kotem, może porysuje, pooglądam youtuba, czy cuś.

Zapraszam, jeśli masz ochotę pogadać z / zobaczyć jak wygląda:
a) człowiek, który zostanie ubity i nie ma żadnych urojeń,
b) człowiek, u którego po latach prześladowań zaczęła rozwijać się choroba.

Nie robię żadnego kontentu, ani nie antencjuje się, po prostu dzięki temu czuję się bezpieczniej i lepiej.
A i na samotność to pomaga.
Samotność - to przez nią tacy jesteśmy...
Jacy?
Z-----i...

Kanał:
https://www.youtube.com/@zygmundo
(rodzina zabrania mi na nim streamować, bo podobno wszyscy się z nich śmieją - ja się nie śmieję, a inne kanały nie mają subów, więc ciężko, aby ktoś wbił)

#przegryw #narkotykizawszespoko #n-------i #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc #samobojstwo <-- dopisuje ten tag bo obawiam się, że to mi zrobią.
Wołam bo boję się szadoła.
@Mr_3nKi_ (żeby go wku*wić)
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @AKOMU_TOPOTRZEBNE @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach