Wpis z mikrobloga

Jak spędzacie urlop będąc samemu? Ja w tamtym roku zrezygnowałem z jakiegokolwiek urlopu bo choc uwielbiam podróżować to samotne podróże to dla mnie jeszcze większy smutek niż siedzenie w domu
A Wy? Rezygnujecie z urlopów? Jeździcie samotnie? Szukacie jakiś grupek ?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpasek #wakacje #podroze
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: 80% moich podróży jest solo. W najlepszym czasie było toy6 mc w roku. Nigdy nie czułem się sam, czasami byłem wręcz przytłoczony ilością poznawanych ludzi.
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: Są grupki gdzie większy odzew mają kobiety i wrzucają zdjęcia dla atencji, albo znajdują sobie organizatora-sponsora. Faceci przeciętni i poniżej przeciętnej mają najczęściej słaby odzew, lub w ogóle go nie mają- ewentualnie jakiś użytkownik w ramach empatii lub raczej z tego powodu źle się czuje to życzy powodzenia i jakieś miłe słówko, żeby zabić głos sumienia. No i jeszcze trollownia.
  • Odpowiedz
@Maxior99: jeżdżę samotnie. Trzeba akceptować życie jakim jest, wiedząc że zrobiło się wszystko co się mogło aby zbudować związek utrzymać go itp. Jak będziesz w głowie tkwił w marzeniach o tym jak by wyglądało życie jakbyś miał udany związek, jakby było fajnie jakbyś był z partnerka to zawsze będziesz dołował. Żyj rzeczywistością a nie marzeniami to życie będzie bardziej znośne..

Mieć udany związek na całe życie to w zasadzie mrzonka..
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: może gdybym nie był w związkach to byłoby mi łatwiej ale przez to ,że praktycznie wszystkie moje podróże były z partnerką to nie potrafię
Próbowałem ale nie potrafię, już wolę w domu być albo w ogóle nie brać urlopu niż zmuszać się do samotnych podróży
Jeżeli ktoś potrafi czerpać z tego radość to ok ale zmuszanie się wg mnie jest bez sensu
  • Odpowiedz
@Maxior99: no to oddaj mi urlop
Ja z chęcią wezmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skup się na razie na hobby i na tym co chcesz robić, masz do zrobienia ale nigdy nie ma na to czasu..może za rok dwa wróci Ci ochota aby gdzieś wyjechać.

Poza tym na wyjazdy zawsze warto mieć jakiś cel. Ja np realizuje delikatnie plan
  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker: dobre pytanie...
Jeśli nad tym się na tym zastanowie to szczerze mówiąc czerpanie radości z wyjątkowych chwil spędzonych razem w wyjątkowych miejscach
Wolałbym wyjazd na Mazury z kimś na kim mi zależy aniżeli Malediwy/ Tajlandia/Japonia / Filipiny /(wstaw dowolne miejsce) samemu
  • Odpowiedz
@Maxior99 normalnie urlop 2 tygodnie i lecę w świat. Spokój, beztroska, nikt cię nie trzyma, nie musisz się do nikogo dostosować, robisz co chcesz, zwiedzasz to co chcesz zwiedzić.
W moim odczuciu to lepsze podróżowanie samemu, niż słuchanie cały czas "nie, tutaj nie chcę/tego nie chcę/tego nie zjem/tam nie pójdę/tu nie chce spać".
Rok temu byłem w Gruzji całe dwa tygodnie i to było najlepsze spędzanie czasu wolnego w życiu.

Z
  • Odpowiedz
@Maxior99: nadpisałeś czas bycia w związku? Bo to że trzeba być samemu dłużej niż trwał związek to jedna z podstaw aby czuć się ok.
  • Odpowiedz