Wpis z mikrobloga

Jak spędzacie urlop będąc samemu? Ja w tamtym roku zrezygnowałem z jakiegokolwiek urlopu bo choc uwielbiam podróżować to samotne podróże to dla mnie jeszcze większy smutek niż siedzenie w domu
A Wy? Rezygnujecie z urlopów? Jeździcie samotnie? Szukacie jakiś grupek ?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpasek #wakacje #podroze
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: Tak czytam i odniosłem wrażenie że jest problem w braku organizacji samemu swojego wolnego czasu, jakbyś wszystko planował pod partnerkę/razem a nie pod siebie. Może nie jestem jakimś autorytetem bo podróżuję sam, raczej nigdy z partnerką (były jakieś znajomości wcześniej ale przeważnie dość krótkie, kilka miesięcy i obecnie odpuściłem temat związków).

Z mojej strony raczej zawsze działało to że dodawałem sobie tyle możliwości do zwiedzenia w danym mieście żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimusP: nie planowałem wszystkiego pod partnerką ale WRAZ Z partnerką
Potrafię zorganizować sobie czas samemu ale akurat samotna podróż nie daje mi radości a wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Maxior99 No ale jak planowałeś wraz z partnerką to musiałeś ty czy ona iść na kompromisy. Ile raz zgadzałeś na coś co ci absolutnie nie pasowało? Może popatrz na to wszystko w taki sposób.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: nigdy nie było tak ,że coś mi absolutnie nie pasowało

Każda podróż była wspaniała


@Maxior99: Brzmi to nierealnie. W każdej zdrowej relacji jest tak że się idzie na KOMPROMISY. Nawet jeśli się ma wspólne zainteresowania to są jakieś kwestie które mogą różnić.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: oczywiście, że idzie się na kompromisy ale to nie jest tak ,że idąc na kompromis czujesz się wkurzony, a wrecz przeciwnie- czerpiesz radość z radości twojej drugiej połówki:)
  • Odpowiedz
@Maxior99: byłem już raz tam i w wielu innych krajach i miejscach i lubię po prostu zmieniać otoczenie poznawać nowych ludzi nowe jedzenie zwiedzać przeżywać po prostu. Czuję że marnuje życie przed kompem, więc podróże dają mi taką ułudę wolności i że nie przegrywam życia tak do końca
  • Odpowiedz
że idąc na kompromis czujesz się wkurzony, a wrecz przeciwnie- czerpiesz radość z radości twojej drugiej połówki:)


@Maxior99: Brzmisz jakbyś żył tylko w różowych okularach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maxior99: Można bardzo fajnie spędzić urlop bez drugiej połówki, ale do tego trzeba mieć jakieś pasje. Z doświadczenia widzę że faceci nie organizują się w grupy bez powodu żeby poplotkować - tak naturalnie robią kobiety bo są bardziej społeczne. Faceci organizują się wokół wspólnego celu, wyzwania. O ten cel trzeba zadbać przed urlopem i zorganizować grupę. Robiliśmy mega wyjazdy w Alpy na wspinaczki po Via-Ferratach, latanie na paralotniach, wypady na
  • Odpowiedz