Wpis z mikrobloga

Jak spędzacie urlop będąc samemu? Ja w tamtym roku zrezygnowałem z jakiegokolwiek urlopu bo choc uwielbiam podróżować to samotne podróże to dla mnie jeszcze większy smutek niż siedzenie w domu
A Wy? Rezygnujecie z urlopów? Jeździcie samotnie? Szukacie jakiś grupek ?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpasek #wakacje #podroze
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: ja sobie wyszukuję jakieś tanie bilety, raczej łażenie po miastach niż hotele z basenem
nie wiem o co chodzi z tym że to większy smutek niż siedzenie w domu
no chyba że smutek za wydawanymi pieniędzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maxior99: można czytać książki, przeglądać wykop, oglądać filmy, grać w grę, bić konia, iść na koncert, jeździć na rowerze lub uprawiać inny sport jaki akurat się lubi, można też samemu pojechać w góry wejść na szlak i cały dzień spędzić ciekawie i zdrowo podziwiając widoki, a na koniec zjeść smaczny posiłek w knajpie. Cała paleta ciekawych opcji dla samotnego człowieka, nawet lepiej samemu, bo robisz to wszystko swoim tempem i
  • Odpowiedz
@Maxior99: Pies jest pogrzebany w tym, że pragniemy tego czego nie mamy, bo w takich warunkach tworzy się potrzeba- gdy czegoś brakuje.
Wyjazd samotnie- chciałoby się jechać z kimś, a tak to niby bezsens. Druga strona jest taka, że jak jesteś samotnym spierdoxem że tak brzydko napiszę to już masz swoje dziwne przyzwyczajenia, a introwertyzm może być męczący podczas przebywania w grupie.
  • Odpowiedz
  • 1
@chromypies:
@Nowystaryziel no mnie samotne podróże mega przytłaczają
Może dlatego że zdecydowana większość moich podróży były z partnerką. Dawały mi niesamowita radość.
@Myszo nie chodzi o zorganizowanie czasu za podróże
Dla mnie podróże samotne tracą sens
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8: pieniądze już dla mnie nie mają wielkiego znaczenia
Raczej chodzi mi o to,że zwiedzając piękne miejsca zamiast czerpać z tego radość pojawia się u mnie uczucie, że fajnie by było być tu razem z drugą połówka...
Nawet proszenie obcych osób by zrobili Ci zdjęcie jest smutne
  • Odpowiedz
Nawet proszenie obcych osób by zrobili Ci zdjęcie jest smutne


@Maxior99: ja nie proszę, w ogóle po co mam sobie robić zdjęcia?
mogę zrobić zdjęcie swojej mordy w jakimś mieście, ale
a) zdjęcia obiektów z tego miasta można znaleźć lepsze niż moje
b) zdjęcie mojej mordy mogę zrobić sobie wszędzie, nawet
  • Odpowiedz
@Maxior99: jesli lubisz aktywnosci to polecam chodzenie po gorach, ja sie tam mocno chilluje, sa tez osoby ktore ida same, a samotnosc nie jest tak mocno odczuwalna, jesli mialbym gdzies jechac i leżeć na plazy, albo chodzic po miescie to bym sobie takie wakacje odpuscil
  • Odpowiedz
  • 0
@hubba-bubba: lubię ale jakoś samotne chodzenie po górach też mi nie sprawia przyjemności, niedawno temu byłem
Generalnie jeśli chodzi o aktywność fizyczna to tylko na siłowni (chyba że asekuracja przy wyciekaniu ) i w bieganiu nie lubie towarzystwa - bardzo dobrze czuje się wtedy sam
  • Odpowiedz
@Maxior99: sama jeżdżę. Mój facet stwierdził, że razem nigdzie nie pojedziemy, bo ani nie zabierze swojego psa na wakacje, ani nie odda go do psiego hotelu.
  • Odpowiedz
@Maxior99: nie, on swojego psa traktuje lepiej niż większość ludzi swoje dzieci i nie zostawia go z osobami trzecimi. Ew. to taka wymówka żeby nigdzie ze mną nie jechać.
  • Odpowiedz