Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiem, że jest hejt na gniazdowników więc wolę z anonima. Zastanawiam się jaki jest koszt życia samemu jako singiel w jednym z wojewódzkich? Mowa tutaj o normalnym życiu bez luksosów ale też bez biedowania. Chodzi mi o typowe koszty związane z mieszkaniem samemu - #wynajem albo rata kredytu, jakieś żarcie, opłaty, nie wiem co jeszcze? Nie liczę nieprzewidzianych wydatków typu auto, naprawy czy jakieś wakacje (bo to niezależne od wyprowadzki).

#mieszkanie #dom #zarobki #pieniadze #finanse #kredyt #kredythipoteczny #nieruchomosci #zycie #ekonomia #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Ten hejt jest sponsorowany przez żydów, którzy posiadają setki mieszkań i zawstydzaniem chcą zmusić gojów do najmu ich 20 metrowych ruder w promocyjnej cenie 2500zł miesięcznie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kredyt 2- 3k w zależności od tego co kupisz, czynsz 400 - 800 zł zależy co kupisz, jedzenie dajmy, że 1500 zł z chemią, łatwiej się wyżywić w kilka osób niż samemu, internet 50 zł, prąd 250 zł, telefon 100 zł, paliwo lub bilety zależy jakie miasto 200 - 300 zł, inne wydatki 500 zł, hobby i i inne 500 zł, bufor na wszelki wypadek 1000 zł, cele i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Warszawa
wynajem kawalerki 30m w dobrej dzielnicy (Mokotów) - 2500 + 450 czynszu + opłaty ~200, jedzenie to już zależy co jesz, dla mnie ok 1000 zł. Do tego jakieś karty miejskie, multisport. 1000 zł na jakieś atrakcje, przyjemności. Co miesiąc zamykam się w granicach 5-6k wydatków.
  • Odpowiedz