Wpis z mikrobloga

Transformacja nienaturalna.

Końcówka stycznia 91kg vs końcówka lipca 71kg. (Pół roku i około 20kg mniej)

Towaru absolutne minimum, dosłownie 350mg testa w skali tygodnia i 2,5iu gh dziennie.

Mega ambitny podopieczny, bez żadnych problemów tak naprawdę przeprowadzony cały proces transformacji.

W końcówce:

Kalorie treningowy - 2210kcal
Kalorie nie treningowy - 1960kcal

Cardio - 180-200min w skali tygodnia.
Kroki - 8-9k na dzień.

#chudnijzwykopem
#mirkokoksy
#mikrokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
Lewusx - Transformacja nienaturalna. 

Końcówka stycznia 91kg vs końcówka lipca 71kg....

źródło: CE93BEC4-A562-4E9B-BB66-0522C2325573

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@eehhh: I tak by została.

Są po prostu jednostki u których nie zostanie ani ślad po byciu grubym, a są takie jak kolega, wcale nie był przesadnie gruby, a coś tam na dole brzucha zostało. To jest genetyka, jemu to się jeszcze zaciągnie na pewno, kwestia czasu, a i tak mu to nie przeszkadza w niczym. :)
  • Odpowiedz
@Lewusx Żadne prujdupstwo z mojej strony do Ciebie ani podopiecznego. Jak chłop się zgłosił i został uświadomiony w konsekwencjach to nie mi nikogo oceniać. Życzę by mu ten wjazd na sprzęt nie wyszedł bokiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Skuner: Luz, luz, nie odczułem żebyś mógł się pruć. Z klientem na nic szalonego nie mamy zamiaru wchodzić w przyszłości, to jest bardziej usprawnianie procesu niż speedrun. :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Tajlosfit: O poprawie postawy ciała kilka razy podopieczni mi raportowali, ale żeby jakaś duża patologie wyprostować to mi się nie zdarzyło, więc nie wiem czy u Ciebie dałoby się rozwiązać problem po prostu treningiem czy wymagane sa inne działania.
  • Odpowiedz