Wpis z mikrobloga

jakaś p0lka, której stary wszystko zasponsorował, jest teraz stawiana na piedestał, jako młoda i ambitna k0bieta, której świat się powinien kłaniać w pas i brać z niej przykład. a ty robaku siedzący w kołchozie, którego nie stać na zakup gównianej kawalerki w powiatowym, d--a cicho, bo psujesz powietrze takim wspaniałym tytanom wstawiania o 4 rano.

it's time to die

#p0lka #wysokieobcasy #wysryw
CrokusYounghand - jakaś p0lka, której stary wszystko zasponsorował, jest teraz stawia...

źródło: obraz

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JonaszSynGrazyny to co napisał autor posta, to prawda. Dziewczyna sama nie zarobiła na to. Ale ok, wyczyn jest, więc brawa dla niej. Ja tam się tak nie spinam z tego właśnie powodu, o którym wspomina autor posta. Gdyby ona sama na to zarobiła, no to wtedy byłby giga szacun. A tak, ok, dokonała czegoś dużego, brawa dla niej.
  • Odpowiedz
  • 177
@JonaszSynGrazyny: no mam jej czego zazdrościć. po prostu bawi mnie, że nie podaje się kontekstu tego jej sukcesu, tylko jakby była self made manem jak Kukuczka czy inni, co kiedyś ciułali grosze i szukali sponsorów wypraw latami. xD to tak jak z przedstawianiem młodych Kulczyków jako wielkich biznesmenów, gdy każdy wie, że to co oni mają to jedynie spadek bo bogatym starym. xD Kontekst, mój drogi mireczku.
  • Odpowiedz
@Strigiformesman zależy czy w lecie czy w zimie w lecie jest chyba +10-15 to jest optymalna temperatura z kolei w polsce w tym roku było ponad 30 i się ciężko biegało, większe osiągnięcie to by było kupić bilet za swoje
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand: i jeszcze to pozowane zdjęcie ze zmęczoną facjatą w masce tlenowej (OSTROŻNIE!) dodające dramaturgii, bo wiadomo, że zdjęcie samej góry nie będzie się klikało.
  • Odpowiedz
@kostniczka: po części rozumiem OPa. Też żałuję, że mój stary jedyne co byłby w stanie zaszczepić to miłość do alkoholu czy miganie się od obowiązku wychowawczego przez 15 lat, bo tylko z tym mi się kojarzy xD ot zazdrościć normalnego rodzica to rzecz normalna.

Dziewczyna wygrała mając kochającego ojca który miał jakieś pasje. To jest piękne. A OP niech się jadem tam krztusi
  • Odpowiedz