Wpis z mikrobloga

Po jakim czasie od oficjalnego chodzenia ze sobą, przespaliście się ze sobą?
U mnie właśnie mija 2gi miesiąc, pytałem o to czemu nie chce, mówiła że nie jest gotowa i musi iść do ginekologa po antykoncepcję, wi między czasie często u siebie nocowaliśmy wliczając w to różne e-------e akty, czy to całowanie czy to zabawa jej piersiami, ale zawsze jak mi ręka schodziła na dół to mówiła, żebym tego nie robił. No i wczoraj znów u niej spałem tym razem kobita zaczęła mnie gryźć wskoczyła na górę, sciągnęła stanik i zaczęła ocierać się strefami erogennymi góra dół o mojego przyjaciela jakbyśmy sciągneli majtki to de facto niczym by się nie różniło od #s--s -u. A ponieważ nigdy tak się nie zachowywała to zapytałem po prostu: "Jakby co to mam w porftelu gumki". No i się zaczęło, jakby ją piorun raził, powiedziała że nie położyła się na boku, poprzytulaliśmy się i poszedłem.
Po czym mi wysłała SMSa, że nie mogę tak do niej mówić, bo przecież mi mówiła, że nie jest jeszcze gotowa i że po takich akcjach to się zastanawia czy wgl powinienem u niej nocować i że już ją to męczy....
Tak więc pytanie do was czy jak leżałaby na was praktycznie naga wasza dziewczyna i robiła by to co robiła + namiętnie całowała to czy zapytanie o gumki jest jakimś wielkim halo? Bo przecież 4 i 2 tygodnie temu mówiła wam że nie jest gotowa (a tak wgl to nie poszła do ginekologa).
Bo ja nie wiem czy jestem z-----y czy coś, z mojego punktu widzenia to było normalne pytanie w takiej sytuacji, generalnie podobnych sytuacji nie tylko związanych z seksem było więcej i mnie to już po prostu zaczyna męczyć, bo z jednej strony coś tam do niej czuje ale z drugiej strony to co z nią jestem to się czuję tak, że nie mogę być sobą bo coś mi powie że hurr durr to dziecięce zachowanie/tak nie wypada/rodzice ci zasad nie wpoili itd.
Tak więc proszę o opinie (oczywiście jeśli to ja jestem w błędzie też przyjmę to na klatę).
#s--s #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po czym mi wysłała SMSa, że nie mogę tak do niej mówić, bo przecież mi mówiła, że nie jest jeszcze gotowa i że po takich akcjach to się zastanawia czy wgl powinienem u niej nocować i że już ją to męczy....


@MrocznyZiemniak: Ile macie lat? Bo brzmi jakby była jeszcze dziewczynką, która nic nie ogarnia i za wszystko wini zawsze innych.

Grzecznie zapytałeś, więc jedyne co mogła zrobić to grzecznie odpowiedzieć tak/nie. A to co sobą zaprezentowała, jest toksyczne. I to
  • Odpowiedz
że nie mogę tak do niej mówić, bo przecież mi mówiła, że nie jest jeszcze gotowa


@MrocznyZiemniak: Jesli jest dziewica to moge zrozumiec, ale jesli nie, to:
- nie jestes zbyt atrakcyjny - normalni ludzie nie patrza czy znaja sie tydzien czy pol roku i nikt nie czeka na keksy, bo to normalna sprawa jak spanie czy oddychanie
- jestes dla niej druga opcja - zapewniasz jakies korzysci, ale czeka
  • Odpowiedz
My nie jesteśmy takie jak wy, że byśmy wyruchały pierwszego lepszego faceta z ulicy bez żadnych refleksji.


@WielkiNos: i na co bajki opowiadasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Uciekaj i to szybko, bo stracisz sporo zdrowia, pewności siebie.

Ta kobieta ma poważne problemy, możliwe, że to unikający styl przywiązania, czyli strefa NO-GO. Nie daj sobie też wmówić innym, że nie ma seksów bo nie jesteś atrakcyjny, możesz być ultra czadem, unikający styl przywiązania to tak poważne zaburzenia, że to bez znaczenia.

Z tego pieca chleba nie będzie.
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: to ona chce zdecydować kiedy będzie ten 1 raz. Może weź ja na romantyczna kolację? Jakiś specjalny wieczór żeby poczuła się wyjątkowo, tylko nie pokazuj że to o s--s chodzi o to przez to, po prostu daj jej działać
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Analogia jest taka. Kupiłeś matiza z 2002 roku, bierze olej, cały porysowany, check się świeci, dziura w baku itd. Weź to g---o sprzedaj i poszukaj czegoś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz