Wpis z mikrobloga

Po jakim czasie od oficjalnego chodzenia ze sobą, przespaliście się ze sobą?
U mnie właśnie mija 2gi miesiąc, pytałem o to czemu nie chce, mówiła że nie jest gotowa i musi iść do ginekologa po antykoncepcję, wi między czasie często u siebie nocowaliśmy wliczając w to różne e-------e akty, czy to całowanie czy to zabawa jej piersiami, ale zawsze jak mi ręka schodziła na dół to mówiła, żebym tego nie robił. No i wczoraj znów u niej spałem tym razem kobita zaczęła mnie gryźć wskoczyła na górę, sciągnęła stanik i zaczęła ocierać się strefami erogennymi góra dół o mojego przyjaciela jakbyśmy sciągneli majtki to de facto niczym by się nie różniło od #s--s -u. A ponieważ nigdy tak się nie zachowywała to zapytałem po prostu: "Jakby co to mam w porftelu gumki". No i się zaczęło, jakby ją piorun raził, powiedziała że nie położyła się na boku, poprzytulaliśmy się i poszedłem.
Po czym mi wysłała SMSa, że nie mogę tak do niej mówić, bo przecież mi mówiła, że nie jest jeszcze gotowa i że po takich akcjach to się zastanawia czy wgl powinienem u niej nocować i że już ją to męczy....
Tak więc pytanie do was czy jak leżałaby na was praktycznie naga wasza dziewczyna i robiła by to co robiła + namiętnie całowała to czy zapytanie o gumki jest jakimś wielkim halo? Bo przecież 4 i 2 tygodnie temu mówiła wam że nie jest gotowa (a tak wgl to nie poszła do ginekologa).
Bo ja nie wiem czy jestem z-----y czy coś, z mojego punktu widzenia to było normalne pytanie w takiej sytuacji, generalnie podobnych sytuacji nie tylko związanych z seksem było więcej i mnie to już po prostu zaczyna męczyć, bo z jednej strony coś tam do niej czuje ale z drugiej strony to co z nią jestem to się czuję tak, że nie mogę być sobą bo coś mi powie że hurr durr to dziecięce zachowanie/tak nie wypada/rodzice ci zasad nie wpoili itd.
Tak więc proszę o opinie (oczywiście jeśli to ja jestem w błędzie też przyjmę to na klatę).
#s--s #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrocznyZiemniak w pewnym wieku nie ma tak sztywnej granicy rozpoczęcia związku, pójścia ze sobą do łóżka itp. U nas z moją po prostu któregoś dnia samo pykło. Ten dzień jest dla nas symboliczną rocznicą związku. Ale nie wyobrażam sobie mieć, powiedzmy, 25+ i bawić się w jakieś "chodzenie ze sobą przed seksem" i liczenie tego
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Typie laska brzmi jak jakaś borderka uciekaj. Zk ażdą normalna dziewczyną prześpisz się na max 3 spotkaniu ew.4-5 jak jesteś w c--j niewinnym kolesiem (przy założeniu że takiej dziewczynie się w ogóle podobasz). 2 miesiące to za dużo no ale chyba większosć facetów tutaj nigdy szczerze się kobiecie nie podobało.
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Byłem z dziewczyną pół roku zanim to zrobiliśmy. Na studiach była w stanie zrobić to z chłopakiem poznanym przez telefon po 20 minutach. ta sama osoba. Czary jakieś co? A potem trafiasz na drugą stronę lustra i już rozumiesz. Robiłem to z mężatkami po paru dniach i z wolnymi po dlugich miesiacach. Wniosek jest prosty, jesli sie lasce podobasz to zrobicie to szybko, jesli lasce srednio sie podobasz ale
  • Odpowiedz
Tak więc pytanie do was czy jak leżałaby na was praktycznie naga wasza dziewczyna i robiła by to co robiła + namiętnie całowała to czy zapytanie o gumki jest jakimś wielkim halo


@MrocznyZiemniak: Udawałbym że chce spać, Droczyłbym się z nią ze przecież sie umawialismy na grzeczne spanie bez seksu. Śmiałbym sie czemu robi takie rzeczy i ze tak nieładnie. I finalnie to ona by do tych seksów doprowadziła. Emocje
  • Odpowiedz
bo coś mi powie że hurr durr to dziecięce zachowanie/tak nie wypada/rodzice ci zasad nie wpoili itd.


@MrocznyZiemniak: Zwykłe shittesty. Jeśli wymyślone przez innych zasady mają sprawiać że nie dostaniesz to czego chcesz to jesteś po prostu słaby psychicznie. Kobieta sprawdza mnie lub bardziej świadomie czy jesteś zdecydowanym facetem czy spolegliwym chlopcem
  • Odpowiedz
weź ją lepiej zostaw bo już widać że masz w dupie jej potrzeby tylko zależy ci na włożeniu fiuta


@krytyk1205: Rycerzyk sie zesrał XDD. Gosciu ona mu robi elementarny shitest a ty mu radzisz zeby sie na nim wyłożył. Jakby nie miała potrzeb to by siedzieli i grali w tomb rider Co za p-------e teraz rosną.
  • Odpowiedz
Hihi, im szybciej do czegoś dojdzie, tym szybciej się rozejdziecie, ten nowoczesny styl szybkiej sypialni kompletnie obcych ludzi, nie działa.
  • Odpowiedz
My nie jesteśmy takie jak wy, że byśmy wyruchały pierwszego lepszego faceta z ulicy bez żadnych refleksji.


@WielkiNos: gowno prawda, moze nie kazda, ale przestan powielac te mity... tak samo nie kazdy chlop od razu chce sie r00chac
  • Odpowiedz
@Whereswally: jestem kobietą matołku. Gościowi trafiła się wasza wymarzona dziewica a ten nie może wytrzymać. Jak mówi że jest nie gotowa to jest nie gotowa. Zakładam, że wychowana w domu bardzo katolickim. Dwa panicznie boi się ciąży i to też wynika z jej wychowania. Po drugie znają się dwa miesiące wy się w końcu zdecydujcie bo pier... o puszczalskich Polkach a jak traficie na babę która nie daje d--y po
  • Odpowiedz
@theredi: to wy macie zaburzony obraz - ja po tygodniu czy miesiącu znajomości też d--y nie daje. A wy projektujecie bo wszystkie baby ... x D z was ciołki bo cipe to wy widzicie na ekranie albo u jakiejś patusiary co najwyżej
  • Odpowiedz
to wy macie zaburzony obraz - ja ok tygodniu czy miesiącu znajomości też d--y nie daje. A wy projektujecie bo wszystkie baby ... x D z was ciołki bo cipe to wy widzicie na ekranie albo u jakiejś patusiary co najwyżej


@krytyk1205: cooo? Jak chcesz mnie poderwac to napisz cos z sensem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zakładam, że wychowana w domu bardzo katolickim. Dwa panicznie boi się ciąży i to też wynika z jej wychowania. Po drugie znają się dwa miesiące wy się w końcu zdecydujcie


@krytyk1205: No to źle zakładasz, bo jest totalną ateistką, ciąży się boi nie dla tego, że jest tak wychowana tylko dlatego, że na przeciwko mieszka jakaś matka z dzieckiem które ma syndrom downa. Po trzecie znamy się dłużej niż 2
  • Odpowiedz