Wpis z mikrobloga

Po jakim czasie od oficjalnego chodzenia ze sobą, przespaliście się ze sobą?
U mnie właśnie mija 2gi miesiąc, pytałem o to czemu nie chce, mówiła że nie jest gotowa i musi iść do ginekologa po antykoncepcję, wi między czasie często u siebie nocowaliśmy wliczając w to różne e-------e akty, czy to całowanie czy to zabawa jej piersiami, ale zawsze jak mi ręka schodziła na dół to mówiła, żebym tego nie robił. No i wczoraj znów u niej spałem tym razem kobita zaczęła mnie gryźć wskoczyła na górę, sciągnęła stanik i zaczęła ocierać się strefami erogennymi góra dół o mojego przyjaciela jakbyśmy sciągneli majtki to de facto niczym by się nie różniło od #s--s -u. A ponieważ nigdy tak się nie zachowywała to zapytałem po prostu: "Jakby co to mam w porftelu gumki". No i się zaczęło, jakby ją piorun raził, powiedziała że nie położyła się na boku, poprzytulaliśmy się i poszedłem.
Po czym mi wysłała SMSa, że nie mogę tak do niej mówić, bo przecież mi mówiła, że nie jest jeszcze gotowa i że po takich akcjach to się zastanawia czy wgl powinienem u niej nocować i że już ją to męczy....
Tak więc pytanie do was czy jak leżałaby na was praktycznie naga wasza dziewczyna i robiła by to co robiła + namiętnie całowała to czy zapytanie o gumki jest jakimś wielkim halo? Bo przecież 4 i 2 tygodnie temu mówiła wam że nie jest gotowa (a tak wgl to nie poszła do ginekologa).
Bo ja nie wiem czy jestem z-----y czy coś, z mojego punktu widzenia to było normalne pytanie w takiej sytuacji, generalnie podobnych sytuacji nie tylko związanych z seksem było więcej i mnie to już po prostu zaczyna męczyć, bo z jednej strony coś tam do niej czuje ale z drugiej strony to co z nią jestem to się czuję tak, że nie mogę być sobą bo coś mi powie że hurr durr to dziecięce zachowanie/tak nie wypada/rodzice ci zasad nie wpoili itd.
Tak więc proszę o opinie (oczywiście jeśli to ja jestem w błędzie też przyjmę to na klatę).
#s--s #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrocznyZiemniak:

Bądź cierpliwy, ew. jak macie +18 lat, to pomaga lampka wina. Jak nie jest gotowa to pogadaj na temat pozycji 69, może przełamiecie wspólnie "pierwsze lody" ;)
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Ile macie lat?

Generalnie to robisz tak:

1. Zastanawiasz sie nad sobą, czy chcesz ją tylko r----ć, czy chcesz coś więcej?
2. Jesli coś więcej, to robisz jej dobre piciu i łagodnie mówisz, że nie chcesz na nią naciskać, po prostu chcesz zrozumieć co się dzieje, czy ktoś jej coś zrobił, czy jest dziewicą - i cały czas mówisz jej, że zrozumiesz wszystko i że jeśli Ci wytłumaczy, to łatwiej Ci będzie ją wspierac i szanować
  • Odpowiedz
Po jakim czasie od oficjalnego chodzenia ze sobą, przespaliście się ze sobą


@MrocznyZiemniak: na całość się nie wypowiem, bo nie wiem jak tam z Wami jest i nie chcę się bawić w psychologa i stawiać diagnoz na podstawie krótkiego opisu jednej strony :D ale mogę odpowiedź na zacytowane pytanie. Mianowicie z seksem nigdy nie czekałem na oficjalne chodzenie ze sobą. Nie mówię tutaj o jakichś seksach na wakacjach czy imprezach,
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Na necie często widziałam przeróżne zakresy. I w 1 tygodniu, i po 3 miesiącach, i po roku, dwóch, nie było reguły. Ale to co ona robi to jest manipulacja i toksycyzm, nie zachowuje się normalnie. Bawi się w wyrachowany sposób. Oczywiście kobieta w każdej chwili ma prawo odmówić, ale widać że ona od początku wie że ma granicę i po prostu z tobą igra. Znajdź sobie inną, a ona
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: śmieszne, że wykopki przeżywają szok i są zdezorientowane, kiedy dowiadują się że kobiety często nie są takie jak przedstawia je wykop, instagram czy jakieś inne SM, nie są demonami seksu, czują się niepewnie i delikatnie w tych sprawach, nie chcą uprawiać seksu po 3 randce bez związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: ja się identycznie zachowywałam, tylko no miałam 16 lat... Ale rozumiem ją. Zaczynają ją ponosić emocje i namiętność, a więc jej ciało robi różne rzeczy, ale nie chce przekraczać tej symbolicznej granicy. Jak Ci się chce to poczekaj, daj jej czas, w końcu się prześpicie.
  • Odpowiedz