Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod tują kot z czterema młodymi. Normalnie jak w tym memie samotne mamy w twojej okolicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kota kojarzę, taki bezdomny dachowiec. Na razie dałem karmy i wody, ale nie wiem co dalej? Może ktoś chce przygarnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#koty #k0tka
okretowy_sanitariat - Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod...

źródło: temp_file2579332303129060609

Pobierz

Co zrobić z kotełam

  • Eutanazja ( ͡° ʖ̯ ͡°) 19.6% (1065)
  • Wychować jak swoje 52.8% (2876)
  • Zostawić tylko białe ( ͡º ͜ʖ͡º) 27.6% (1504)

Oddanych głosów: 5445

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@arinkao co to za bzdura z karma? Trzeba kupić dobra karmę mokrą mięsna, w ktorej nie ma zbóż oraz "produktow pochodzenia zwierzęcego". A takich karm bytowych jest masa na naszym rynku.
  • Odpowiedz
  • 4
@okretowy_sanitariat jest ogromna bezdomność wśród kotow. Fundacje są przepełnione po brzegi. Jeśli oseski są jeszcze ślepe to humanitarne jest poddanie ich eutanazji. A przede wszystkim wykastrować kotkę, w budżecie gminy jest budżet na takie zabiegi kotow wolnozyjacych.
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat daj im tam jakiś karton i koc. Najlepszy byłby styropianowy domek dla kotów, ale pewnie nie masz. Matke i małe trzeba będzie wykastrować. Napisz do mnie na pw. Podam Ci nazwy fundacji w okolicy.
  • Odpowiedz