Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod tują kot z czterema młodymi. Normalnie jak w tym memie samotne mamy w twojej okolicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kota kojarzę, taki bezdomny dachowiec. Na razie dałem karmy i wody, ale nie wiem co dalej? Może ktoś chce przygarnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#koty #k0tka
okretowy_sanitariat - Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod...

źródło: temp_file2579332303129060609

Pobierz

Co zrobić z kotełam

  • Eutanazja ( ͡° ʖ̯ ͡°) 19.6% (1065)
  • Wychować jak swoje 52.8% (2876)
  • Zostawić tylko białe ( ͡º ͜ʖ͡º) 27.6% (1505)

Oddanych głosów: 5446

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okretowy_sanitariat: może weź do jakiegoś garażu jak masz na razie? Szkoda żeby tak na ziemi leżały ( ͡° ʖ̯ ͡°) popisz po FB czy po znajomych, może ktoś przygarnie? Jak możesz to wysterlizuj, chyba są organizacje co robią to za free.
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: Najlepiej skontaktuj się ze schroniskiem lub fundacją zajmującą się zwierzętami/kotami. Na facebooku jest dużo grupek na temat pomocy zwierzętom wiec w razie czego możesz też tam zapytać i ktoś się zgłosi lub polecą ci jakieś konkretne miejsce, które pomoże i zabierze matke z małymi.

Pamiętaj, żeby nie oddawać nikomu tak małych kociaków, od matki mogą zostać rozdzielone najwcześniej po 3 miesiącach i tym bardziej nie ma co się bawić
  • Odpowiedz