Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod tują kot z czterema młodymi. Normalnie jak w tym memie samotne mamy w twojej okolicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kota kojarzę, taki bezdomny dachowiec. Na razie dałem karmy i wody, ale nie wiem co dalej? Może ktoś chce przygarnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#koty #k0tka
okretowy_sanitariat - Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod...

źródło: temp_file2579332303129060609

Pobierz

Co zrobić z kotełam

  • Eutanazja ( ͡° ʖ̯ ͡°) 19.6% (1065)
  • Wychować jak swoje 52.8% (2876)
  • Zostawić tylko białe ( ͡º ͜ʖ͡º) 27.6% (1504)

Oddanych głosów: 5445

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okretowy_sanitariat: Już ktoś pisał, że do bodajże 6 tyg mają być z matką. Dodam tylko, że są organizacje, które potem mogą się zając adopcją za ciebie (badania, szczepienia, podchowanie). Zazwyczaj w parze idzie sterylizacja kotki.
  • Odpowiedz
@Helix: Ludzie z wężami chcąc przycebulić na zakupie odpowiedniego jedzenia dla nich idą na olx szukając małych kotów, psów i innych zwierząt w zależności od rozmiaru węża. Udają i wmawiają, że chcą je normalnie zaadoptować itd, a potem je dają żywcem swojemu kluskowatemu zwierzaczkowi. Niestety jest to bardzo popularne tam, ale mało ludzi ma świadomość, że takie rzeczy się dzieją. Potem człowiek się cieszy, że udało mu się znaleźć jakiś
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: Niektóre lecznice weterynaryjne dostają pieniążki od Urzędu Miasta lub Gminy na kastracje / sterylizacje bezdomnych kotów (w moim mieście są to lecznice "DOG" i schronisko). Popytaj i unieszkodliw, a potem kochaj mocno i wychowaj zdrowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz