Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod tują kot z czterema młodymi. Normalnie jak w tym memie samotne mamy w twojej okolicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kota kojarzę, taki bezdomny dachowiec. Na razie dałem karmy i wody, ale nie wiem co dalej? Może ktoś chce przygarnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#koty #k0tka
okretowy_sanitariat - Co się odwaliło. Wyszedłem rano do ogrodu po szczypiorek, a pod...

źródło: temp_file2579332303129060609

Pobierz

Co zrobić z kotełam

  • Eutanazja ( ͡° ʖ̯ ͡°) 20.8% (487)
  • Wychować jak swoje 52.9% (1238)
  • Zostawić tylko białe ( ͡º ͜ʖ͡º) 26.3% (615)

Oddanych głosów: 2340

  • 61
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: Zrób im domek z kartonów nieprzemakalny jakiś, biedaki leżą na cetynie. Wychowaj jak swoje i pamietaj że do 6tyg powinny być z mamą. Albo zostaw sobie wszystkie i wysterelizuj. Nie masz mięsa surowego żeby jej dać? Koty to mięsożercy a w tych gówno karmach jest samo zboże. Kurczak wychodzi taniej niż kg tego świństwa.
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: jak będziesz ją karmił to będzie kociła się tutaj co parę miesięcy, a Ty będziesz się prosił ludzi żeby zabrali kotki. Wywal je, ten kot pewnie jest karmiony przez wszystkich w okolicy, a Ty będziesz się użerał. Złap tą kotkę i te małe, wsadź do kartonu i zawieź do weterynarza albo schroniska ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@seniorwykopek: tak tylko kota można wysterylizować ileś tam po ciąży, ale ten kot wtedy pójdzie w tango i wróci już znowu z brzuchem. Także powodzenia z trafieniem w okienko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: nie rozdzielaj matki od dzieciaków. Muszą 3-4 mc być razem, dopiero potem można wydać dzieci, a matkę koniecznie do weterynarza na kastrację, by się nie rozmnażała. Często gminy finansują kastracje dzikich kotów. Pogadaj z wetami lub schroniskami.
  • Odpowiedz