Wpis z mikrobloga

No cześć Mirki, mam sąsiadów Azjatów i zaraz mnie coś strzeli. Zwracałem im już uwagę że motorycznie zaśmiecają korytarz ale jak krew w piach. Jak dzwoni do nich ochrona to nie otwierają. Cała klatka jednak jak na załączonym obrazku. Stoją rowery, buty, wózki, zabawki.... Myślałem nawet żeby im nasrać do tych butów ale pomyślałem, że zapytam was o jakieś rady... Co z tym zrobić?

#deweloperka #wynajem #mieszkanie #azja #warszawa
wilkCaly - No cześć Mirki, mam sąsiadów Azjatów i zaraz mnie coś strzeli. Zwracałem i...

źródło: 1000010911

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wilkCaly: Zainstaluj na ścianach lasery i czujniki ruchu. Poinformuj ich że jak przetną linię lasera to nastąpi eksplozja i wszyscy zginą. Obserwuj jak robią fikołki, żeby przejsć przez korytarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
enten - @wilkCaly: Zainstaluj na ścianach lasery i czujniki ruchu. Poinformuj ich że ...

źródło: laser-indoor

Pobierz
  • Odpowiedz
na poczatek je splątaj tzn. połóż duży na dwa małe tak żeby pedały małych trafiły miedzy szprychy dużego i obróć je by się zblokowały. To samo z pedałami dużego, jest to strasznie denerwujące jak trzeba szybko wziąć rower a on ciągnie 2 inne szprychami
  • Odpowiedz
@wilkCaly: ja bym przestawiał po prostu. Kiedyś przestawiłem rowery na środek korytarza w taki sposób, żeby przeszkadzały każdemu przechodzącemu, i to był ostatni raz, kiedy je tam widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@wilkCaly Ja bym zaczął od spuszczania powietrza, później nawilżanie siodełek i rączek moczem a na końcu defekacja do obuwia. Tylko pamiętaj o dużej ilości białka w diecie
  • Odpowiedz
@wilkCaly: Tam jest bardzo mało miejsca. Jakiś mniej zwinny sąsiad może je niechcący przewracać przy każdym wejściu i wyjściu. Najgorzej jak rower się wczepi w drugi kierownicą czy pe.ałem w szprychy, bardzo frustrujące ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wilkCaly widzę, że zjeby ci zasrały wątek, w pl to jak zwykle rycerze z pięściami. Azjaci są inni. Zwyczajnie pogadaj, mogą nie zrozumieć bo w Azji każdy trzyma rowery i obuwie na zewnątrz ale nie bądź niemiły, przemoc jest im obca.
  • Odpowiedz