Wpis z mikrobloga

Czy jakby NATO się na maxa wk*rwilo i zaczęło miażdżyć Rosję w otwartym konflikcie, to Putin by kapitulował, czy odpalił pociski atomowe i w konsekwencji zanihilował swój własny naród?

#wojna #ukraina #rosja

NATO atakuje. Putin:

  • Ogłasza kapitulację 46.7% (185)
  • Rozpoczyna zagładę nuklearną 53.3% (211)

Oddanych głosów: 396

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MackaCthulhu: Nie mają sprawnych głowic termonuklearnych ani podobnych (słownie: zero). Putin by nie skapitulował (za głupi), więc zostałby zabity precyzyjnym r-------------m <wstaw miejsce przebywania Putina>.

Jeżeli jego następca by nie zrozumiał przekazu, akcja ZABIĆ HERETYKA zostałaby powtórzona. Któryś z kolei by siadł do rozmów.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Na pewno coś mają choćby wystarczy 15-30 sztuk w rakietach międzykontynentalnych. Z b-----i lotniczymi itp. ok może być problem ale inne na pewno są uzbrojone.
<wstaw miejsce przebywania Putina> - bunkier na przedmieściach Moskwy.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Mnie to bardziej zastanawia ile tych głowic jądrowych naprawdę mają, bo co kilka lat te głowice wymagają konserwacji wszystkich elementów, aktualizacji oprogramowania, rozebrania do ostatniej śrubki i ponowny montaż itd, a biorąc pod uwagę biedne lata 90' i duży arsenał nuklearny, gdzie nikt by nie zwrócił uwagi na niedziałającą atomówkę tu i tam, do tego jeszcze wszechobecna korupcja na wszystkich szczeblach władzy, ciekawe ile z tych wystrzelonych głowic by
  • Odpowiedz
arsenał atomowy to coś na co 0rki nie oszczędzają. To u nich priorytet.


@Pioter_Polanski: Przed wojną taka sama propaganda była co do stanu ich armii, a potem wyszło, że od zimnej wojny tam się nic nie zmieniło, a tymczasem NATO poszło do przodu. Dlatego to nie jest pytanie czy zaoszczędzili na nukach, przy ich korupcji i mentalności to jest pytanie ile zaoszczędzili na nukach.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu albo by się poddał albo ktoś by go odstrzelił podczas próby odpalenia takich pocisków. Uważam, że sam Putin nie zna kodów i sam by nie uruchomił takich zabawek, ktoś tam z większym IQ pewnie czuwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@cotyotymwiesz w sumie to może być prawda xD wyobrażam sobie sytuację, że podają mu fałszywe kody, a prawdziwe trzyma ktoś w KGB. Plus coś czytałem, chociaż to jest jakaś luźna wspominka i nie należy traktować jej prawdziwości słowo w słowo, że to nie tak, że Putin może sobie strzelić kiedy chce. Jest kilka osób które musi aktywować swoje kody żeby doszło do wystrzału rakiet z głowicami atomowymi.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Putin (i Rosja ogólnie) ma taką "Mentalność Kraba" - czyli że "jeżeli ja czegoś nie mogę mieć, to nikt nie będzie mógł"
Szczerze, jakkolwiek ostatnimi czasy, po tej akcji z kurskiem, raczej nie wierzę, że putin użyje Atomówek, jego wymachiwanie szabelką to można wyśmiać co najwyżej, a doktrynę militarną rosji to można użyć jako papier toaletowy co najwyżej (przecież w tej doktrynie jest zapisane chyba, że rosja użyje broni
  • Odpowiedz