Wpis z mikrobloga

No cześć Mirki, mam sąsiadów Azjatów i zaraz mnie coś strzeli. Zwracałem im już uwagę że motorycznie zaśmiecają korytarz ale jak krew w piach. Jak dzwoni do nich ochrona to nie otwierają. Cała klatka jednak jak na załączonym obrazku. Stoją rowery, buty, wózki, zabawki.... Myślałem nawet żeby im nasrać do tych butów ale pomyślałem, że zapytam was o jakieś rady... Co z tym zrobić?

#deweloperka #wynajem #mieszkanie #azja #warszawa
wilkCaly - No cześć Mirki, mam sąsiadów Azjatów i zaraz mnie coś strzeli. Zwracałem i...

źródło: 1000010911

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@wilkCaly: #!$%@? bym im te rowery. Albo podstawił pod same drzwi. Albo wyniósł na inne piętro jak robiłem z wózkiem babki która notorycznie zastawiała korytarz
  • Odpowiedz
@wilkCaly: powiadom najbliższą komendę straży pożarnej. Korytarz jest drogą ewakuacyjną i nie może w żadnym wypadku być zastawiany żadnymi przedmiotami, choćby ruchomymi. Dostaną nakaz usunięcia, a jeśli zgłoszenie powtórzy się grzywnę.
  • Odpowiedz
@wilkCaly u mnie była inspekcja ppoż a zaraz potem uchwała rady mieszkańców, że nie wolno niczego trzymać na korytarzu albo w garażu podziemnym. Potem przyjechała firma i wszystko czego śmieciarze nie sprzątnęli wywiozła 🥲 nie ukrywam, że kwik na FB dał mi pewną satysfakcję.
  • Odpowiedz
Wy jesteście nienormalni, nasrajcie sobie do zupy.

@wilkCaly Zgłoś do straży jak już Ci inni powiedzieli, to jest naruszenie przepisów i dowalą im grzywnę.
  • Odpowiedz
Co z tym zrobić?


@wilkCaly: nasrać w trakcie dzwonienia po policję/straż pożarną, bo tu już chyba jest załamanych parę przepisów ppoż. (za wąsko i przedmioty ułatwiające rozprzestrzenianie się ognia - Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów - §15, art. 82 §1, art. 24). Kara to do 5000 zł grzywny lub 5-30 dni grypserki. W przypadku
  • Odpowiedz