Wpis z mikrobloga

No cześć Mirki, mam sąsiadów Azjatów i zaraz mnie coś strzeli. Zwracałem im już uwagę że motorycznie zaśmiecają korytarz ale jak krew w piach. Jak dzwoni do nich ochrona to nie otwierają. Cała klatka jednak jak na załączonym obrazku. Stoją rowery, buty, wózki, zabawki.... Myślałem nawet żeby im nasrać do tych butów ale pomyślałem, że zapytam was o jakieś rady... Co z tym zrobić?

#deweloperka #wynajem #mieszkanie #azja #warszawa
wilkCaly - No cześć Mirki, mam sąsiadów Azjatów i zaraz mnie coś strzeli. Zwracałem i...

źródło: 1000010911

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wilkCaly to jakiś bait? Xd #!$%@? im wszystko z korytarza na zewnątrz i się nauczą a jak nie to im #!$%@?ć i już. Albo zadzwonić po straż pożarną i niech im potną aby można było mieć wyjście ewakuacyjne i zlom zostawić pod drzwiami
  • Odpowiedz
@wilkCaly: Pomóż im i wynieś kilka z nich na śmieci. W końcu to są śmieci jak zawalają wspólną część.
Jakiś lump sobie to przygarnie I może zrozumieją błąd gdy zobaczą takiego na swoim rowerku.
  • Odpowiedz
@wilkCaly: ja myślę że to jakaś wystawka, weź dla siebie jakiś ulubiony rower, najlepiej wszystkie. Albo wystaw za darmo na olx w czynie społecznym. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz