Wpis z mikrobloga

@Parker_: Co jak co, ale oskarżanie Matysiak o chęć wzbogacenia się na fejkowych inwestycjach w transport, to niezły pokaz ignorancji. Akurat ona faktycznie jest mocno zaangażowana i zainteresowana rozwojem transportu. Wie o czym mówi, zna problemy z pierwszej ręki. Ma lepszą legitymację do mówienia o tym niż politycy, którzy z Gdańska do Warszawy latają samolotami.
  • Odpowiedz
Chcesz kraść i udawać, że budujemy CPK.


@Parker_: Nie jest zainteresowana, bo Tusk i przystawki już są ustawieni ryjami do koryta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan
Pokaz ignorancji to ma ta pani.
Skoro taka mądra to dlaczego zadaje się z tymi ludźmi? Oni ja wykorzystują.

A z reszta, co się produkuje.
Wybudujemy 3 CPK to bedzie 3x więcej pasażerów i 3x więcej kasy z cargo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skoro taka mądra to dlaczego zadaje się z tymi ludźmi? Oni ja wykorzystują.


@ipkis123: Czyli niech się politycy okopują w swoich bańkach i nie próbują w ogóle ze sobą współpracować w słusznych sprawach. To nie kwestia CPK tylko ogólnie rozwoju transportu kolejowego. To skandal, że z Warszawy do Wrocławia jedzie się 4 godziny pociągiem. No ale jacy politycy mają działać ku poprawie sytuacji, skoro do Wrocławia to oni latają za
  • Odpowiedz
Co jak co, ale oskarżanie Matysiak o chęć wzbogacenia się na fejkowych inwestycjach w transport, to niezły pokaz ignorancji.


@Andrzej_Buzdygan: O to prędzej możemy oskarżyć PiS. Ona chyba chce zmienić barwy bo słabo jej poszło w wyborach.
  • Odpowiedz
Mowie ci mordo, jak Matysiak bedzie budowac z pisem to za rok bedzie postawione, to ze od 8 lat gowno zrobili to nic nie znaczy, wystarczy ze pogonimy tuska i bedzie 5x CPK i 7 elektrowni serio prosze zaglosuj na nich
  • Odpowiedz
Ona chyba chce zmienić barwy bo słabo jej poszło w wyborach.


@scriptkitty: Wręcz przeciwnie- zaczęto mówić o Matysiakomanii, bo zapraszano ją do wszytkich mediów, bo tematy infrastrukturalne wbrew pozorom bardziej interesują Polaków niż światopoglądowe. Lewica na czele z żukowską to ucięła, bo to nie jest linia partii.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Zaczęto o niej mówić bo założyła z pisowcem organizację która duplikuje sejmowy zespół który już się tym tematem zajmuje. I można w jego obrębie dyskutować między partiami - nie ma żadnego zakazu.

Zresztą i ona i on już należą do tego zespołu - https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=1051

Także to wygląda bardziej jak chęć wyłamania się niż prowadzenia dyskusji.
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: REEEEE CPK REEEEE PiS miał osiem lat a jedyne co zrobił w sprawie cpk to rozkradli miliony i dał swoim, a oprócz tego pokupowali działki w miejscu gdzie planowali budowę cpk żeby kolejne miliony dla swoich pociotasów wpadły
  • Odpowiedz
@harrame: NiK Banasia wykazał jakieś nieprawdiłowości przy wydatkowaniu środków na CPK przez pisorów byczku? Jeśli nie, to się doedukuj i nie powielaj więcej głupot tvnu i wyborczej.
  • Odpowiedz
bo tematy infrastrukturalne wbrew pozorom bardziej interesują Polaków niż światopoglądowe.


@djtartini1: chyba jak akurat ruscy napiszą milion wpisów na X pod tagiem #takdlacpk xD

Jakoś nie widziałem protestów takich jak te aborcyjne, ale dot. infrastruktury. Pokażesz?/
  • Odpowiedz
Jakoś nie widziałem protestów takich jak te aborcyjne, ale dot. infrastruktury. Pokażesz?/


@malinq: Znowu wrzucasz absurdy i rozciągasz wypowiedź i tezę rozmówcy do absurdu, to jest twój problem i standardowa manipulacja jak zauważyłem. Powinieneś z tym walczyć i obserwować swoje reakcje- bo to nie jest dobre dla ciebie i nie odbieraj to jako atak, tylko radę. Nikt nie będzie organizował marszów w obronie energii atomowej, ochrony zdrowia czy infrastruktury, ale
  • Odpowiedz
Znowu wrzucasz absurdy i rozciągasz wypowiedź i tezę rozmówcy do absurdu, to jest twój problem i standardowa manipulacja jak zauważyłem.


@djtartini1: dużo pustych słów które do Ciebie pasują, bo...

>Nikt nie będzie organizował marszów w obronie energii atomowej, ochrony zdrowia czy infrastruktury, ale jak pokazują badania to są najbardziej istotne tematy dla
  • Odpowiedz