Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: a nie macie czasem przemyśleń typu: "może coś zmienię w swoim życiu i przestanę być przystanią dla każdego napotkanego czarnego przyrodzenia"?

no bo kurde, słynąć z tego, że jest się sezonowcem seksualnym - no tak średnio to brzmi :)))
  • Odpowiedz
@ladniecuchne:

@WyzwolonaPodrozniczka: a nie macie czasem przemyśleń typu: "może coś zmienię w swoim życiu i przestanę być przystanią dla każdego napotkanego czarnego przyrodzenia"?

Ok, od teraz to zmieniam. Od dziś będę przystanią dla każdego napotkanego białego przyrodzenia. Od razu zyskam na wartości :))) Jak już się puszczać, to tylko z przystojnymi Aryjczykami z wykopu :)))

no bo kurde, słynąć z tego, że jest się sezonowcem seksualnym - no
  • Odpowiedz
No to bierz się za wykopka skoro są taką super partią :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: już mam jednego na oku. Powiedz dlaczego ciągnie tak do kolorowych, bardzo mnie to interesuje w czym niby są lepsi od białego mężczyzny?
  • Odpowiedz
Polka: nie jestem łatwa, o mnie trzeba się postarać


@Xefirex: Bullshit, większość dziewczyn jest łatwa, a łatwe są zwłaszcza te które kreują się niedostępne na przykład.
  • Odpowiedz
Śmiejecie się z Polek jak tam w wawie faceci youtuberzy i celebryci mu rękę lizali xd

Dosłownie tylko brakowało by dupsko rozwarł i by mu jęzor tam wsadzili. Warszawiaki mają kompleksy wywalone w kosmos.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: Dla mnie chodzi o estetykę. Dla mnie wygląd jest bardzo istotny. A jak facet dodatkowo zamożny to super, wiadomo. To tylko wam się wydaje, że facet nie musi być atrakcyjny. Nie wiem skąd to wynieśliście, skoro wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że jest odwrotnie. Zresztą same kobiety otwarcie mówią co im się nie podoba w p0lskich facetach a wy zamiast to przyjąć i się nad tym zastanowić to wolicie
  • Odpowiedz
Dosłownie tylko brakowało by dupsko rozwarł i by mu jęzor tam wsadzili. Warszawiaki mają kompleksy wywalone w kosmos.


@FoolyKewly: pewnie przyjechał do pracy spod radomia i mu odj@bało
  • Odpowiedz