Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: Wiadomo, że jak jest przystojny to nawet morderca w więzieniu dostaje listy miłosne i propozycje małżeństwa, wy gadzie mózgi xD

Co nie zmienia faktu, że jak pojawi się wyjątkowo nieatrakcyjny facet, ale z dobytkiem, to też wam nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@MirkobIog:

@WyzwolonaPodrozniczka: Wiadomo, że jak jest przystojny to nawet morderca w więzieniu dostaje listy miłosne i propozycje małżeństwa, wy gadzie mózgi xD

A dobry chłopak z wykopu wiecznie niedoceniany :)))

Co nie zmienia faktu, że jak pojawi się wyjątkowo nieatrakcyjny facet, ale z dobytkiem, to też wam nie przeszkadza.

Zależy której. Ale jeśli facet jest nieatrakcyjny a zamożny, to chyba nie sądzisz, że kobieta go faktycznie pożąda? Wiadomo,
  • Odpowiedz
@Myszka_: @MirkobIog @WyzwolonaPodrozniczka @Cztero0404 @Damntrain @Xefirex

Nie widzicie mili państwo, że każda różowa ma swój gust, jeśli się Wyzwolonej podobają Czarni to niech się jej podobają, wam incwele uj do tego co się której różowej podoba, jedynie co potraficie to cisnąć na wszystkie kobiety i obrażać je wszystkie, bo się znalazło kilka dających się upodlić xD nie dziwię się że Wyzwolona tak pisze, może pisze
  • Odpowiedz
A dobry chłopak z wykopu wiecznie niedoceniany :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: nie, wykopki to akurat w większości toksyczne spierdoksy xD

Różnica między facetami, a kobietami jest taka, że facet to i sobie chętnie spędzi resztę życia z 5/10 z co robi na kasie w maku, byle by nie była #!$%@?ęta.
  • Odpowiedz
@MirkobIog:

@WyzwolonaPodrozniczka: nie, wykopki to akurat w większości toksyczne spierdoksy xD

Jak to? Przecież to najlepsze partie dla kobiet :))) Tylko oni są wartościowi a wszyscy inni źli :)))

Różnica między facetami, a kobietami jest taka, że facet to i sobie chętnie spędzi resztę życia z 5/10 z co robi na kasie w maku, byle by nie była #!$%@?ęta.

No właśnie a nas taka relacja nie satysfakcjonuje. To,
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Nie chodzi o popęd. Każdy przeciętny facet wie, że szanse na zdrową relacje może mu zapewnić jedynie związek z dziewczyną z podobnej półki. Urojenia kobiet, że niezależnie od wyglądu, każdej należy się conajmniej chłop 8/10, są conajmniej zastanawiające. A potem płacz, że kolejny Oskar przestrzelił dupsko i zostawił.
  • Odpowiedz
@MirkobIog:

Każdy przeciętny facet wie, że szanse na zdrową relacje może mu zapewnić jedynie związek z dziewczyną z podobnej półki.

Oczywiście. I dlatego każdy jeden wzdycha do największych luf na insta - bo wie, że z nią stworzy udaną relację xD Obniżacie wymagania dopiero w momencie, gdy najładniejsze laski was kopną w d0psko a nie że od razu wiecie, że powinniście szukać dziewczyny na swoim poziomie. Mi takiego kitu nie
  • Odpowiedz
@Myszka_: ty upadłaś jeszcze niżej, szczerze wątpię że jesteś w ogóle kobietą, co najwyżej jakimś mieszańcem xD gdzie ja ci coorwa napisałam że lecę na czarnych? Nie życzysz sobie wrzucania cię do jedynego worka ale sama wrzucasz mnie do p0lek, żałosna pick nr girl licząca że ci incwele będą doopę lizać, ha tfu na takie fałszywe atencjuszki.

Ja właśnie nie utwierdzam w przekonaniu o p0lkach w przeciwieństwie do ciebie, im
  • Odpowiedz
ty upadłaś jeszcze niżej, szczerze wątpię że jesteś w ogóle kobietą


@AlienFromWenus: upadłam nisko, bo podobają mi się biali mężczyźni POLACY xD do reszty belkotu to nawet nie ma sensu się odnosić, ani tym bardziej nic udowadniać
  • Odpowiedz
@Myszka_: oo coorva jakaś ty wyjątkowa, zupełnie jak kilka milionów innych polskich kobiet xD mam ci klaskać? XD
Żałosna atencjuszka obrażająca inne kobiety kradnące jej uwagę xD usuń konto.

@KonTrojanski6-10-21
Tak to się możesz to własnej starej odzywać tzipeuszu, skoro tak lubicie oboje czarne knagi ale wstyd wam się przyznać ( )
  • Odpowiedz