Wpis z mikrobloga

dla ciebie obrażanie polskich mężczyzn = dobrze, obrażanie "wyzwolonych " polek miłośniczek czarnej knagi = źle


@Myszka_:

Ty masz coś z głową? Oni obrażają wszystkie kobiety więc dostają za swoje, dla nich każda bez wyjątku to p0lka która leci na knagi Mokebe, ty również dla nich wyjątkiem nie jesteś ale jak ta ofiara przepraszasz za bycie kobietą, robisz z siebie wyjątek nad wyjątkami i atakujesz wszystkie kobiety jak leci by dostać odrobinę pochwał od randomowych inceli na wykopie, no niżej upaść się nie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: na fajnego czy bogatego? Bo to zdecydowana różnica ( ͡º ͜ʖ͡º) o czym ty piszesz, nawet nie chce mi się do tego odnosić, tak jak ty jesteś #!$%@? tak jak ci obrońcy chyba jeszcze bardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale tylko do jednego się odniosę - może powiesz mi czemu facet zwiąże się z kobietą pracującą w Mac'u? A tym
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: z takimi głupimi babami jak ty to nie chcę nic mieć nic wspólnego. Poniosła cie wyobraźnia odnośnie tego kim jestem xD ja z tobą kończę dyskusję, bo chyba masz schizofrenię i wkręciłaś sobie prześladowanie kobiet przez Polaków xD nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Seroxik:

Ale tylko do jednego się odniosę - może powiesz mi czemu facet zwiąże się z kobietą pracującą w Mac'u? A tym samym kobieta nie zwiążę się z typem z Mac'a chociażby był Bradem Pittem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jak byłby Bradem to się zwiąże :))) Ale taki Brad nie musi
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie, nie zwiąże się, nie wiem po co takie #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aha to nie dość, że facet bierze jakąś laskę z mac'a, która nie jest "zaradna" jak to lubicie pisać, to jeszcze ma brać jakiegoś wieloryba tak? niezłe procesy tam w głowie u ciebie zachodzą
  • Odpowiedz
Miło mi że dzielisz się ze mną swoim doświadczeniem z czarnymi pałami, ale naprawdę nie trzeba było, ja już nie potrzebuje żadnych innych facetów poza moim niebieskim, ale może tobie się uda upolować jakiegoś Mwappe, tylko nie wstydź się przyznać że na nich lecisz i nie udawaj że tak nie jest, bo jak widzę stosujesz ostre wyparcie, atakujesz wszystkie różowe jak leci, bo ci wstyd że sama byś takiego chciała a twój
  • Odpowiedz