Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: #!$%@? ogarnij się. xD Zanim sinsay zrzucił kolekcję sinsay basic do absurdalnie niskiej jakości to kupiłem tam 40 takich samych t-shirtów (na wyprzedaży po 9.99) w dwóch kolorach i tak sobie jadę szczęśliwie od roku. Wszystko oczywiście zawsze prane, zawsze wyprasowane. Żeby było śmieszniej przy takiej rotacji mam wrażenie, że prawie wcale się nie niszczą mimo bycia jednak budżetowym wyborem.

Może po prostu ma w dupie jakieś magiczne wzorki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: można chodzić codziennie w tym samym i wciąż można być czystym. Znam też ludzi którzy mają taki problem z dobraniem sobie jakiegoś ciucha, że już gdy znajdą coś co na nich dobrze leży i im się podoba kupują sobie kilka sztuk identycznej garderoby - i może się wydawać, że chodzą codziennie w tym samym, a ktoś ma kilka par identycznych bluz czy spodni.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no to ciekawe co byś powiedział o mnie jak mam np 3 takie same pary spodni i 10 czarnych koszulek
A dlaczego ? Żeby się nie zastanawiać co na siebie zalozyc kiedy mam inne priorytety , inne ładne ciuchy mam na wyjscia i wolne mile dni , może poprostu ten kolega to metodysta który nie lubi marność czasu na pierdoły
To raczej świadczy o inteligencji bo miliarderzy też najczęściej kupują
  • Odpowiedz