Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim jestem opisany w tym poście i nie podoba mi się to.

Sam mam 4 takie same pary spodni, bo znalazłem model idealny i chodzę w nich do pracy na zmianę, bardzo rzadko dwa dni od rząd w tych samych (mimo, że wyglądają identycznie xD)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mam 90% czarnych koszulek, kupuje spodnie od tej samej firmy od 5 lat - facet to nie baba zeby szafka była #!$%@? lumpami w zestawie 3 na jeden dzień a i tak nie wiadomo w co się ubrać.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim

co myslicie o wspolpracowniku ktory zawsze ma te same ciuchy na sobie ale te same 2-3 koszulki, nie smierdzi od niego ale widac ze rzeczy sie powtarzaja

#pracbaza


@mirko_anonim: chłopie, ty to musisz mieć smutne życie że takie kwestie wypełniają twój czas xD na mój widok to dopiero byś dostał zgrzytu na zwojach... kilka identycznych koszulek i par spodni xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Oj misiu. Ja kupuję np. 10 czarnych bawełnianych t-shirtow. To samo tyczy się spodenek. 5par szare, 5 czarne i tak sobie noszę na zmianę. I szczerze #!$%@? mnie obchodzi co se inni myślą, tak samo jak ciebie powinno to obchodzić.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kolego Naruto w 21 #!$%@? sezonach miał te same łachy na dupie i nikt nawet nie mruknął.

może go nie stać, a może kupuje jak każdy chłop wielopaki koszulek i spodni i ma zwyczajnie tak samo wyglądające ciuchy
  • Odpowiedz