Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem lat tysiąc, ma mi nawinąć robotę w gastro, a Polska B wymiera i lepiej nie będzie, trza uciekać. Trzymajcie kciuki
Byś nic nie płacił jak prawilny tagowicz to byś mogł sobie legancko zmienić na chorwacki komentarz. A jak zapłaciłeś to się teraz męcz z Panem Wojciechem ( ͡°͜ʖ͡°)