Wpis z mikrobloga

@thorgoth szanuję. Moja siostra tak zrobiła - "to nie moje dziecko, tylko twoje". Matka po 10 latach jej to cytuje i wyrzyguje. Ale siostra miała całkowitą rację, bo była wykorzystywana przez mamunię
  • Odpowiedz
takie samotne mamuśki niby są najlepsze w łóżku i kiedyś taka jedna #!$%@?ła mi pęto za 80zł i muszę przyznać, że było de lux z połykiem jeszcze


@Pawelkolega: Ona mówi ze takich rzeczy nie robi, a ja myk 80 zł na stół wyjmuje fiuta przerzucam przez łeb to jest życie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
@thorgoth: Ja bym ja zapytal "Po co decydowałas się na 3 dzieci skoro nie wiesz teraz jak sie nimi zaopiekowac?"
#!$%@?, jak ja niemożebnie gardzę tym typem ludzi, "Chodzmy sobie strzelmy 4-5 dzieci. Bedzie pieknie i kolorowo, milosc, usmiech, wspolne wakacje. Ale jaka odpowiedzialnosc? Poradzimy sobie" xD Najwieksi egoisci.
  • Odpowiedz
ale jaka odpowiedzialnosc? Poradzimy sobie" xD


@eskejper: Dzieci będą gnić w biedzie? Na nic nie będzie nas stać? Kilka osób w dwupokojowym mieszkaniu? Bóg dał dzieci, da też na dzieci, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpady społeczne i rozwojowe.
  • Odpowiedz
  • 16
@thorgoth: najważniejsze, że wykop zna już werdkt. xD
Po pierwsze matka (madka) polka to puszczalska, nieodpowiedzialna szmata etc.
Po drugie to nikogo nie obchodzi co się stało z ojcem / ojcami. Na pewno byli w porządku, tylko ta okropna p0lka ich doprowadziła do ucieczki.
Po trzecie zaś, nie będziemy rozmawiać o problemie parentyfikacji bo ważniejsze jest, że kobiety to puszczalskie #!$%@? i nie zapraszam do dyskusji.

PS a po czwarte
  • Odpowiedz
PS a po czwarte w sumie to zapominamy, że źródłem historii jest losowy obrazek z Internetu czyli pewnie jakaś wyssana z dupy historia.


@aki_: I na tym powinieneś rozpocząć oraz zakończyć ten komentarz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@xfin: nie mogłem się powstrzymać, żeby zawczasu nie wypunktować zachowania przeciętnych użytkowników vortalu wykop.peel wypowiadających się w takich tematach (,)
  • Odpowiedz