Wpis z mikrobloga

Ja bym ja zapytal "Po co decydowałas się na 3 dzieci skoro nie wiesz teraz jak sie nimi zaopiekowac?"


@eskejper: i tu byś już popełnił błąd, z takimi ludźmi się nie rozmawia. To idealistyczne podejście, że każdego stać na autorefleksję. Poważnie jakby rozmowa z taką osobą miała sens - to by sama ze sobą ja odbyła gdzieś przy drugim dziecku z innym starym. A co dopiero podchodzić do niej przy
  • Odpowiedz
Dzieci będą gnić w biedzie? Na nic nie będzie nas stać? Kilka osób w dwupokojowym mieszkaniu? Bóg dał dzieci, da też na dzieci, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpady społeczne i rozwojowe.


@L3gion: Sa tez niestety i tacy, co maja duzo kasy, dom i przestrzen, ale dziecmi zajmowac sie nie potrafia a potem wyrasta z nich buntownik czy buntowniczka. Znam osobiscie takie przypadki. A potem szok,
  • Odpowiedz
Sa tez niestety i tacy, co maja duzo kasy, dom i przestrzen, ale dziecmi zajmowac sie nie potrafia a potem wyrasta z nich buntownik czy buntowniczka.


@eskejper: Matczak np ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BillieJane właśnie najgorzej jak rodzice własne dzieci wykorzystują jako parobków.
Dwie sytuacje u koleżanek:
- jedna od 13 roku życia robiła za matkę dla brata. Rodzice strzelili sobie kolejne dziecko mając już starsze dzieci, ojciec pojechał robić do UK, matka poszła do pracy, a mały wylądował na głowie siostry, efekt? Dziewczyna cały nastoletni czas nie miała czasu dla siebie, bo miała życie jakby sama sobie walnęła dzieciaka w wieku 13 lat.
  • Odpowiedz
@Pawelkolega: też znam taką k-----ę z mojej mieściny. 4 dzieci, każde z innym typem. Ostatnio została babcią bo jej najstarsza 18 letnia córka urodziła. Oczywiście tatusia brak( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz