Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zjawisko spermiarstwa jest efektem a nie przyczyną upadku rynku matrymonialnego.
Sam jestem ofiarą takiego stanu rzeczy. Mój prime time był w okresie studenckim, kiedy hipergamia dopiero rozkwitała. Jak na tamte czasy to byłem low-tier normikiem. Doskonale pamiętam jakie kobiety przesiadywały na aplikacjach randkowych i wtedy problemem było "co robić na kolejnym spotkaniu" a nie tak jak teraz "dlaczego mam 0 par". Gdy dziewczyna była chamska to miałem swój honor i już więcej się nie spotkaliśmy. Kto z nas wtedy myślał że za kilka lat będzie tragedia? Kto myślał żeby się szybko zaręczać bo potem nic nie zostanie?
Teraz czasy są inne. Samotność boli a trzeba sobie jakoś radzić. Jak nie podejmiesz drastycznych działań teraz to za kilka lat będzie jeszcze gorzej - to tak jak z rynkiem mieszkaniowym, teraz jest drogo nawet za niewiele m2 ale później będzie jeszcze gorzej. Przerabiałem pisanie do nieznajomych na FB, płacenie za #tinder, odzywanie się do starych koleżanek i inne głupie rzeczy o których nie chce mówić. Tak to wygląda panowie, jak nie dostosujesz się to zginiesz a uwierzcie, że epizody wieloletniej samotności to równia pochyła.

#spermiage #spermiarz #przegryw #logikaniebieskichpaskow #incel #blackpill #hipergamia #samotnosc #depresja #feels #zycie #zwiazki #relacje #tfwnogf #redpill #bluepill #simp #cuckold #spermiarzalert #przemyslenia #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zjawisko spermiarstwa jest efektem a nie przy...

źródło: 1*6I4HC1mwh4AePYRhNEHAXw

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz