Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem już po operacji tego guza.
Chwilę po 7 przyszły do mnie 3 młode dziewczyny, które zaprowadziły mnie na blok operacyjny. Ok 7.35 leżałem już na sali i były ze mną 3 osoby z anestezjologia, które mnie uśpiły. Obudziłem się na sali po operacyjnej, ale nie wiem kiedy bo byłem tak naćpany jeszcze i zaraz zasnąłem. Ok 14 już obudziłem się na moim łóżku w moje sali. Dosłownie zaraz przyszli rodzice, ale byłem bardzo zmęczony, miałem straszna chrypkę po tym znieczuleniu i tam zasypiałem przy nich. Jak poszli to zasnąłem jeszcze 2razy i teraz się obudziłem. Nie rozmawiałem z żadnym chirurgiem, ale rodzice go złapali jak szedł na drugą operacje chyba mówił, że jak mam czucie w nogach to dobrze. Ale zobaczy się jutro jak mnie brzuch przestanie tak bardzo boleć. Na razie to mnie boli przy każdym wdechu i wydechu i to bardzo. Nawet całą butelka paracetamolu nie pomogła. Chyba koniec końców musieli mi rozciąć brzuch bo mam ślady jakby po 3 dziurach na brzuchu i jedna długa ranę. Mam jeszcze cewnik.
I czerwone ślady na całym ciele nie wiem po czym. Trochę zaschniętej krwi na brzuchy, bo podczas operacji zacząłem bardzo krwawić.
Ogólnie to nie wiecie w jakim szoku byłem jak mi rodzice powiedzieli że ten guz nie miał 13 cm tak jak wyszło na rezonansie i tomografii a 20 WTF. Lekarze też byli w szoku że taki duży.
Moje posty o pobycie w szpitalu komentowało bardzo dużo osób i też kilka osób napisało do mnie na pw życząc mi zdrowia i że wszystko będzie dobrze i bardzo wam chciałem podziękować chłopaki bo bardzo mi miło się zrobiło.
Jak wrócę do domu to będę trochę taki #neet bo taka rana się raczej pewnie długo się będzie goić, ale jutro może powiedzą mi co dalej.
#przegryw #zalesie #medycyna #szpital
kamilek123 - Cześć. Jestem już po operacji tego guza.
Chwilę po 7 przyszły do mnie 3 ...

źródło: 1720027861292522065571367741426

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamilek123: Zdrowia! Rzeczywiście dziwne że nie dostałeś ani morfiny ani fentanylu. Choć wtedy musiałbyś dłużej na pooperacyjnej leżeć, może dlatego.

Na ranę polecam produkty marki Verco, najpierw Sutrisept później, jak już usuną szwy, to żel Sutricon a po wygojeniu plastry silikonowe. Ja miałem cały brzuch rozcięty i pięknie mi się blizna po tym wygoiła.
  • Odpowiedz
@kamilek123: Totalnie się nie znamy, a jednak po przeczytaniu tej i poprzedniej wiadomości poczułem mega ulgę i mega mnie cieszy, że wszystko się tobie układa. Szybkiego powrotu do zdrowia i mega samopoczucia =D
  • Odpowiedz
@kamilek123: dziury w brzuchu to chyba po drenach


@Thorus88: gdyby mieszkal w Brazylli albo innym Meksyku, to by się gupio nie dopytywal skąd dziury w brzuchu.
no ale tutaj to rzeczywiście dziwna sprawa.
kamil, weź no se nerki policz, albo inne organa pomacaj, czy je masz.

  • Odpowiedz
@kamilek123 zdrówka Miras! Teraz przed Tobą regeneracja, zdziwisz się ile kalorii można wchłonąć i być dalej głodnym xD Pyralginka spoko jest, zwłaszcza w kroplówce, jeśli nie boli na tyle, żeby ćpać coś mocniejszego, to nie warto się faszerować
@Vadzior pyralgina jest całkiem dobrym lekiem przeciwbólowym, zwłaszcza w kroplówce, po co od razu strzelać z armaty jakimiś tramadolami i morfinami, jeśli stary dobry metamizol działa @PiersiowkaPelnaZiol o panie, ale byś
  • Odpowiedz
@Dorciqch: mnie właśnie przez kilka miesięcy przed operacja faszerowali tramadolami, sterydami i pewnie z 20ma innymi lekami. No i przed operacją wyszło rozjechane wszystko z krwi xD ale 2 tyg przerwy w tych lekach, powtórka badań i było dużo lepiej. A wcale gorzej się nie czułem bez tych leków. Albo inaczej. Na lekach nie czułem się lepiej.
Ale na sali pooperacyjnej to już na pewno coś mocnego dostałem w kroplówce.
  • Odpowiedz