Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem już po operacji tego guza.
Chwilę po 7 przyszły do mnie 3 młode dziewczyny, które zaprowadziły mnie na blok operacyjny. Ok 7.35 leżałem już na sali i były ze mną 3 osoby z anestezjologia, które mnie uśpiły. Obudziłem się na sali po operacyjnej, ale nie wiem kiedy bo byłem tak naćpany jeszcze i zaraz zasnąłem. Ok 14 już obudziłem się na moim łóżku w moje sali. Dosłownie zaraz przyszli rodzice, ale byłem bardzo zmęczony, miałem straszna chrypkę po tym znieczuleniu i tam zasypiałem przy nich. Jak poszli to zasnąłem jeszcze 2razy i teraz się obudziłem. Nie rozmawiałem z żadnym chirurgiem, ale rodzice go złapali jak szedł na drugą operacje chyba mówił, że jak mam czucie w nogach to dobrze. Ale zobaczy się jutro jak mnie brzuch przestanie tak bardzo boleć. Na razie to mnie boli przy każdym wdechu i wydechu i to bardzo. Nawet całą butelka paracetamolu nie pomogła. Chyba koniec końców musieli mi rozciąć brzuch bo mam ślady jakby po 3 dziurach na brzuchu i jedna długa ranę. Mam jeszcze cewnik.
I czerwone ślady na całym ciele nie wiem po czym. Trochę zaschniętej krwi na brzuchy, bo podczas operacji zacząłem bardzo krwawić.
Ogólnie to nie wiecie w jakim szoku byłem jak mi rodzice powiedzieli że ten guz nie miał 13 cm tak jak wyszło na rezonansie i tomografii a 20 WTF. Lekarze też byli w szoku że taki duży.
Moje posty o pobycie w szpitalu komentowało bardzo dużo osób i też kilka osób napisało do mnie na pw życząc mi zdrowia i że wszystko będzie dobrze i bardzo wam chciałem podziękować chłopaki bo bardzo mi miło się zrobiło.
Jak wrócę do domu to będę trochę taki #neet bo taka rana się raczej pewnie długo się będzie goić, ale jutro może powiedzą mi co dalej.
#przegryw #zalesie #medycyna #szpital
kamilek123 - Cześć. Jestem już po operacji tego guza.
Chwilę po 7 przyszły do mnie 3 ...

źródło: 1720027861292522065571367741426

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@kamilek123: Trzymaj się, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Tak dużego guza raczej nie dało się wyciąć laparoskopowo. Moja mama 5 lat temu miała wyrostek, który się schował i też nie byli wstanie zrobić laparoskopowo a co dopiero takiego dużego guza.
  • Odpowiedz