Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z moich spostrzeżeń wynika, że spory procent kobiet gardzi prawiczkami. Bazuję tutaj zarówno na wpisach kobiet na forach internetowych(kafeteria itp.), jak i na osobistych doświadczeniach.

W kwestii tych drugich: jakiś czas temu stwierdziłem, że z ciekawości spróbuję spotkań z dziewczynami za pieniądze; zaliczyłem kilka takich spotkań i było nawet spoko(jedna julka z trochę wyższej półki cenowej wymiatała). Wracam na tindera, umawiam spotkanie z jedną laską i rozmawiamy o naszych doświadczeniach; mówię oczywiście prawdę o swojej przeszłości i dziewczyna wykazuje spore zainteresowanie, ciekawość i chce się dalej spotykać - nawet się uśmiechnęła, że mamy fajnie, bo wystarczy zapłacić i można dowoli realizować swoje preferencje(co oczywiście nie jest do końca takie proste xd). Kolejna laska z tindera w podobnym tonie(ale tym razem podczas pisania). Zauważyłem podejście neutralne, lub nawet delikatnie pozytywne.

Teraz wracając do sytuacji, kiedy przyznałem się otwarcie swojej pierwszej dziewczynie do bycia prawiczkiem: "no hehe jest to ok..." po czym zainteresowanie z miejsca jakby spadło. Na koloniach w liceum - kiedy miałem 16-17 lat - jedna julka wyleciała do mnie z tekstem: "jesteś prawiczkiem, nie zdejmowałeś nigdy stanika... to co ty robisz w życiu, co jest z tobą nie tak?" XDD
Pamiętam też, jak najlepsza znajoma(której się oczywiście do niczego nie przyznałem wtedy) w wieku 19 lat zapytała się mnie w trakcie rozmowy "ew... to nigdy nic z żadną. Serio!?"
Takie teksty leciały, kiedy miałem 16-19 lat. Nie chce sobie nawet wyobrażać, jak potraktowany zostałbym będąc prawiczkiem w wieku 22+ lat.

Tak jak wspomniałem na wstępie: kobiety w większości gardzą prawiczkami. Polecam się nie przyznawać żadnej do tego, bo z miejsca zostaniecie potraktowani jako low-value creepy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #divyzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 42
  • Odpowiedz
Ile masz lat, 15 chociaż skończyłeś? Jak trzeba to srasz, jak nie ruchałes to nie ruchałeś. Nie musisz rozpowiadać o wszystkim wszem ale da się nie mieć z tych powodów kompleksów. Sranie to czynność czysto fizjologiczna. Już kilka razy mi się zdarzyło kloca w lesie walić. Chluby nie przynosi ale kompleksów nie buduje.


@AnonimoweLwiatko: No wiesz, dla niektórych odbycie stosunku z kobietą jest największym życiowym osiągnięciem, nawet jeśli za to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to są twoje doświadczenia, ja z mojego wiem, że wolałabym prawiczka niż faceta który babie za seks płacił xD


@AlienFromWenus: chodzi o to, ze prawiczek nie ma statusu spolecznego, nie ma nawet przyjaciol ani znajomych, nie chodzi na imprezy, jest "niesmialy". To dlatego bylby dla ciebie nieatrakcyjny. A to, czy jest prawiczkiem bo jest jw, czy jest jw bo jest prawiczkiem, to juz pytanie w stylu co
  • Odpowiedz