Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z moich spostrzeżeń wynika, że spory procent kobiet gardzi prawiczkami. Bazuję tutaj zarówno na wpisach kobiet na forach internetowych(kafeteria itp.), jak i na osobistych doświadczeniach.

W kwestii tych drugich: jakiś czas temu stwierdziłem, że z ciekawości spróbuję spotkań z dziewczynami za pieniądze; zaliczyłem kilka takich spotkań i było nawet spoko(jedna julka z trochę wyższej półki cenowej wymiatała). Wracam na tindera, umawiam spotkanie z jedną laską i rozmawiamy o naszych doświadczeniach; mówię oczywiście prawdę o swojej przeszłości i dziewczyna wykazuje spore zainteresowanie, ciekawość i chce się dalej spotykać - nawet się uśmiechnęła, że mamy fajnie, bo wystarczy zapłacić i można dowoli realizować swoje preferencje(co oczywiście nie jest do końca takie proste xd). Kolejna laska z tindera w podobnym tonie(ale tym razem podczas pisania). Zauważyłem podejście neutralne, lub nawet delikatnie pozytywne.

Teraz wracając do sytuacji, kiedy przyznałem się otwarcie swojej pierwszej dziewczynie do bycia prawiczkiem: "no hehe jest to ok..." po czym zainteresowanie z miejsca jakby spadło. Na koloniach w liceum - kiedy miałem 16-17 lat - jedna julka wyleciała do mnie z tekstem: "jesteś prawiczkiem, nie zdejmowałeś nigdy stanika... to co ty robisz w życiu, co jest z tobą nie tak?" XDD
Pamiętam też, jak najlepsza znajoma(której się oczywiście do niczego nie przyznałem wtedy) w wieku 19 lat zapytała się mnie w trakcie rozmowy "ew... to nigdy nic z żadną. Serio!?"
Takie teksty leciały, kiedy miałem 16-19 lat. Nie chce sobie nawet wyobrażać, jak potraktowany zostałbym będąc prawiczkiem w wieku 22+ lat.

Tak jak wspomniałem na wstępie: kobiety w większości gardzą prawiczkami. Polecam się nie przyznawać żadnej do tego, bo z miejsca zostaniecie potraktowani jako low-value creepy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #divyzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 42
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Sekret w tym, że tu nie chodzi o prawictwo czy brak doświadczenia, a o to, że ty się tym przejmujesz i masz jakieś kompleksy na tym punkcie. Ja nic nie mówiłem, nikt nie pytał. Dopiero jakoś po fakcie podczas rozmowy wyszło i tyle.
  • Odpowiedz
Z moich spostrzeżeń wynika, że spory procent kobiet gardzi prawiczkami.


@mirko_anonim: Bzdura. Normalna kobieta jeśli się dowie, że jeszcze tego nie robiłeś wręcz się będzie cieszyła, że nie ruchałeś innych tak jak facet się cieszy, że kobieta nie ma dużego przebiegu i jeszcze będzie robiła wszystko żeby się jak najlepiej spisać z tej swojej strony chociaż nawet w sumie by nie musiała bo facet który nie ruchał i tak porownania
  • Odpowiedz
Serio!?"

Takie teksty leciały, kiedy miałem 16-19 lat


@mirko_anonim: Nie żeby coś, ale tak zazwyczaj mówią te dziewczyny które mają ochotę same na ciebie i chcą żebyś im zdjął ten stanik o ktorym pisałeś.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wiem z jakimi kobietami się spotkałeś, ale normalna kobieta by Cię olała za dziwy.
Każdy kiedyś był prawiczkiem, a to że raz czy dwa zakisisz ogóra nie sprawi że będziesz bogiem seksu.
A te co Cię wyśmiały to były równie puste co #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kobiety zawsze gardziły prawiczkami tak jak faceci gardzą puszczajacymi się kobietami. Ale kobiety próbują jak mogą, by ich wyzwolenie traktować jako coś normalnego, jednocześnie same nigdy nie zmienia swojego myślenia o prawiczkach....
  • Odpowiedz
Z moich spostrzeżeń wynika, że spory procent kobiet gardzi prawiczkami.


@mirko_anonim: to nie do końca prawda. z prawnictwem (u facetów) jest trochę jak z graniem w gierki. wokół obu z tych rzeczy panują pewne stereotypy i nikt ogarnięty się nimi nie chwali na tinderze (bo i nie ma po co). z drugiej strony jeśli jesteś facetem który nie płacze z powodu prawictwa, ani nie spędza zbyt duzo czasu grając w
  • Odpowiedz
"jesteś prawiczkiem, nie zdejmowałeś nigdy stanika... to co ty robisz w życiu, co jest z tobą nie tak?"


@mirko_anonim: Ja jak bylem we wloszech i poznalem znajomych mojej kolezanki poznanej na Erasmusie, to jak sie dowiedzieli, ze nie uprawialem seksu ze swoja dziewczyna i siedze w domu i #!$%@? w gry to mnie skwitowali, ze jestem nudny i mam malego penisa
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja jako facet potrafię wyczuć prawiczka, szczególnie takiego w wieku ~18 lat, po zachowaniu i spojrzeniu nawet, a co dopiero kobiety. Ale zgadzam się, nie należy się do tego przyznawać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pogardą to może za duże słowo, ale ja jako facet 30+ już bym za żadne skarby nie chciał laski która jest dziewicą. Mam swoje upodobania, preferencje i nie chciałoby mi się uczyć partnerki zupełnie od zera, znowu przeżywać pierwsze laski, drapanie zębami do bólu czy oczy pełne przerażenia na hasło "anal". Podejrzewam, że taka sytuacja działa w obydwie strony - laski nie chcą typa któremu trzeba od podstaw tłumaczyć
  • Odpowiedz
Wiedzą że z prawiczkiem cała akcja może trwać mniej niż minutę i co tu później opowiadać koleżankom


@Dominikjagoda: Niezależnie od tego czy mężczyzna jest prawiczkiem czy nie kobieta jest odpowiedzialna w dużym stopniu za to jak ten mężczyzna szybko skończy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam swoje upodobania, preferencje i nie chciałoby mi się uczyć partnerki zupełnie od zera, znowu przeżywać pierwsze laski, drapanie zębami do bólu czy oczy pełne przerażenia na hasło "anal".


@Kremufka2137: To akurat nie jest kwestia bycia dziewicą a tego, że kobiety mają inne otwory w które można wkładać i nie czują się jakby srały w drugą stronę przy tym.
  • Odpowiedz