Wpis z mikrobloga

@r5678 No ale pracę to każdy dorosły ogarnięty człowiek powinien mieć, nie wydaje mi się to jakieś wygórowane. I nie chodzi tylko o pieniądze ale o to że potrafisz się gdzieś stawić codziennie i wykonać swoje zadania, można polegać na kimś takim
  • Odpowiedz
  • 0
na szczęście masz gówno do gadania i będziesz grzecznie #!$%@?ć do 65 roku życia, a my, bezdzietne lambadziary, nie ¯\(ツ)/¯


@Cadfael: osobiście liczę jednak, że to się zmieni - społeczeństwo się zreflektuje i bezdzietnym pasożytom jednak tę wcześniejszą emeryturę zabiorą.

Śmiejecie się z kobiety, która ma 35 lat i wczesną menopauzę a sami w większości ledwo znaleźliście sobie jakąkolwiek babę (o ile w ogóle xd) i nie macie zamiaru zakładać
  • Odpowiedz
Są ludzie którzy po prostu mają większe trudności z budowaniem relacji z ludźmi i są nieszczęśliwe czasami mimo że są ludzie w okolicy ale w każdym dopatrują się czegoś "nie tak" aby tylko uniknąć kontaktu i lęku aby być z kimś "bo ja nie wiem co to znaczy być z kimś tak poważnie"


@Wiciu89: normalnie byłbym przekonany że to co napisałeś jest albo oczywiste albo co najwyżej wystarczy przypomnieć.

Niestety,
  • Odpowiedz
@Klimbert: dlatego mówię faceci mają prościej w życiu. Do 35 lvl na #!$%@? idą w karierę. A potem laski same wskakują na bolca. Wystarczy ogarnąć dupę i zdobyć fajny zawód. Tyle i tylko tyle. Do 30 lvl nie muszą w ogóle myśleć o wyglądzie. O kaszojadach. Jedyne co muszą ogarnąć to prawo jazdy, wykształcenie i dobry zawód. Kaszojada mogą zrobić na luzie po 40 lvl.
  • Odpowiedz
No ale pracę to każdy dorosły ogarnięty człowiek powinien mieć, nie wydaje mi się to jakieś wygórowane. I nie chodzi tylko o pieniądze ale o to że potrafisz się gdzieś stawić codziennie i wykonać swoje zadania, można polegać na kimś takim


@onepnch: No tak. czy my rozmawiamy o tym samym? Przecież nikt nie pisze o byciu bezrobotnym tylko o rodzaju pracy i zarobkach.
  • Odpowiedz
@Klimbert: Trzeba jeszcze rodzielić, pary które chciały mieć dziecko ale nie wychodzi (mam wrażenie że coraz więcej jest takich par teraz) to #!$%@? i trzeba wspierać takich ludzi.
Ale księżniczki które szukają tej jednej jedynej knagi albo stwierdzają że one są matkami "kotów", "psów" to xD i zero litości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czescmampytanie

>najczęściej te wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę


@Linnior88: xD takie wymagania to miały kobiety 30 lat temu.

Teraz mają jeszcze mniejsze bo kiedyś chociaż facet czuł się głowa rodziny i na nią zarabiał , teraz nawet na to liczyć nie można xD
Akurat kobiece wymagania to się ciągle cofają xD bo smalczykom nie
  • Odpowiedz
Ja jak czytam te wasze posty na wykopie i wymagania wobec kobiet to widać jak bardzo nie chcecie wejść w buty takiej kobiety. W obecnych czasach od kobiety wymaga się by była jednocześnie 100% matką i 100% wzorową pracownicą.
Wczoraj był tu post o tym jakim to problemem na rynku pracy są kobiety przez swoje decyzje o macierzyństwie. Panowie w poprzednim wątku doszli do wniosku, że ich zdaniem kobiety co prawda mogą
  • Odpowiedz
@czescmampytanie nawet moja ciotka powiedziała że teraz są chore czasy i byle jacy faceci bo za jej czasów nie było mowy nawet żeby kobieta gdziekolwiek za siebie zapłaciła a teraz najlepiej jakby gotowała sprzątała pracowała i jeszcze plac za siebie
  • Odpowiedz
  • 6
@Klimbert: co baba nie zrobi to i tak będzie źle. Jakby zrobiła dziecko z jakimś randomem w wieku 20 lat to nazywana byłaby tutaj szmatą.
  • Odpowiedz
  • 1
dlatego mówię faceci mają prościej w życiu. Do 35 lvl na #!$%@? idą w karierę. A potem laski same wskakują na bolca. Wystarczy ogarnąć dupę i zdobyć fajny zawód. Tyle i tylko tyle. Do 30 lvl nie muszą w ogóle myśleć o wyglądzie. O kaszojadach. Jedyne co muszą ogarnąć to prawo jazdy, wykształcenie i dobry zawód. Kaszojada mogą zrobić na luzie po 40 lvl.


@szynszyla2018: w sumie to racja, tyle
  • Odpowiedz
nawet moja ciotka powiedziała że teraz są chore czasy i byle jacy faceci bo za jej czasów nie było mowy nawet żeby kobieta gdziekolwiek za siebie zapłaciła a teraz najlepiej jakby gotowała sprzątała pracowała i jeszcze plac za siebie


@Linnior88: co? przecież teraz jest równouprawnienie i związki partnerskie których tak bardzo chciałyście jako ogół. teraz faceci (nie młodzi chłopcy ledwo oderwani od matki) sami ogarniają chatę i w razie potrzeby
  • Odpowiedz