Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam że leszek prawie pro jest dzbanem? Jeszcze ten jego głos podniecający się bo zaczął jeździć rowerem i schudł.

Tutaj np kupił buty rowerowe bez miejsca na bloki z ali za 93 zł i się dziwi że nie ma miejsca na bloki.
#rower #youtube
Yurakamisa - Czy tylko ja uważam że leszek prawie pro jest dzbanem? Jeszcze ten jego ...

źródło: 123

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: to go nie oglądaj - proste. Tak robię całe życie,
Szczerze mówiąc, to najwięcej o LeszkuPrawiePro naczytałem się na wykopie od krytyków.

Niczego obiektywnie złego nie robi, to po co nim się zajmować?
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam że leszek prawie pro jest dzbanem?


@Yurakamisa: Nie nie tylko.
Kiedyś, kiedy próbował śmieszkować z kolegą Karolem, nawet mnie trochę bawił (każdy ma jakieś wady). Później zaczął nadawać swoje mentorsko coachingowe pierdzielenie i przestałem oglądać.
  • Odpowiedz
  • 0
to go nie oglądaj - proste. Tak robię całe życie,

Szczerze mówiąc, to najwięcej o LeszkuPrawiePro naczytałem się na wykopie od krytyków.


Niczego obiektywnie złego nie robi, to po co nim się zajmować?


@zobq: Nie oglądam ale ciągle mi jego płacze wyskakują na yt mimo że zaznaczam że nie chce tego widzieć
  • Odpowiedz
@zobq: też byłeś "grubiutki"? hliphlip
Nie, nie jesteście jedną wielką rodziną. To był, jest i będzie wyłącznie biznes. Zawsze możesz sobie kupić jazdę treningową ze swoim internetowym guru, wtedy będziesz tylko Ty i twój kumpel. Bez urazy
  • Odpowiedz
@zobq: też byłeś "grubiutki"? hliphlip

Nie, nie jesteście jedną wielką rodziną.


@Desmosedici: xD ah te superinteligentne, przenikliwe wykopki. Czytasz we mnie, jak w otwartej księdze. Ależ mi otworzyłeś oczy, co bym zrobił bez ciebie? Jesteś niczym Morfeusz z Matrixa, który rozsunął zasłony świata przede mną. Szkoda, że czytanie ze zrozumieniem postów słabo wypadło, ale nie można mieć wszystkiego.

@Yurakamisa: bez złośliwości - "Nie polecaj tego kanału"
  • Odpowiedz
  • 1
bez złośliwości - "Nie polecaj tego kanału" nie działa?


@zobq: niestety co jakiś czas i tak mi coś wrzuca od niego. Ostatnio właśnie na tego gowno szorta wpadłem
  • Odpowiedz