Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wytrzymali byście w moim nowym miejscu pracy?
Mam 33 lata jestem od 7 lat asystentką stomatologiczną pracowałam w 3 gabinetach w których było super ale się przeprowadziłam do chłopaka poznanego na Facebooku na drugi koniec Polski z Przemyśla do Międzyzdrojów więc prawie 1000km po 2 miesiącach znalazłam prace i mam problem bo raczej nie chciała bym zmieniać zawodu ale tu już wszystkie stanowiska zajęte..
Ale do rzeczy,moja nowa pracodawczyni lekarka w moim wieku w ogóle nie chce ze mną rozmawiać o życiu prywatnym zero plotek zero uśmiechu od 3 tygodni to samo nic nie mówi o sobie o mężu, dzieciach o pasjach ani ja nie mam jak się wygadać opowiedzieć swojej historii, cały czas tylko proszę podać to proszę podać tamto przy pacjentach nawet mówi do mnie per pani :(
Wytrzymalibyscie tak? My razem po 10h spędzamy a ona jest tak drętwa i mam wrażenie że czuje się lepsza ode mnie i że sądzi że ze mną nie ma o czym gadać jest mi źle :(
Chcę tu zostać ale nie chcę być utrzymanką a chłopak i tak mi wiele pomógł bo za mieszkanie wiadomo nie płacę z oszczędność dokładam się na jedzenie, mówi mi żebym szła na kelnerkę i ma dla mnie pracę u kolegi w barze.

#pracbaza #damskiprzegryw #kolchoz #januszex #stomatologia #logikarozowychpaskow #zalesie #medycyna #psychologia #ankieta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Zwolnić się?

  • Zwolnij, zostań kelnerką. 54.5% (420)
  • Wytrzymaj, staraj się ją zagadywać. 45.5% (351)

Oddanych głosów: 771

  • 53
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu byłam na leczeniu kanałowym i trwało to ponad 3 godziny, przez ten czas bardziej uszy mnie bolały od słuchania takich prywatnych ploteczek niż szczęka, która tyle czasu musiałam mieć otwartą. Rozmowa była tak infantylna, że zaczęłam się zastanawiać czy tych swoich tytułów nie kupili gdzieś na shein, z którego kupują różne inne rzeczy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie czytaj pajaców, co w życiu nie byli w pracy. Atmosfera w pracy jest ważniejsza niż to co robisz i nawet ważniejsza od tego, ile za to dostajesz hajsu. U Ciebie jest z tym problem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim To bait? Może cię to zaskoczy, ale ludzie różnią się od siebie. Twoja pracodawczyni jest pewnie osobą mocno introwertyczną. To, że nie kłapie językiem na lewo i prawo z bananem na twarzy nie równa sie agresji xD. W ogóle mam wrażenie, że to ty już ją zaszufladkowałaś jako drętwą i wywyższającą się.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dla niektórych twarde rozgraniczanie pracy od życia prywatnego jest bardzo ważne. Prawda jest taka, że nikt za Ciebie nie zdecyduje czy się dobrze czy źle czujesz w robocie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dlaczego obca osoba ma ci opowiadac o swoim zyciu? Nigdy tego nie ogarnialem jak mozna streszcza cala swoja historie obcym ludziom tylko dlatego, ze siedzi sie z nimi w robocie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Matko co za dentysta jak na fotelu nie mogę posłuchać ploteczek o życiu asystentki, dentystki czy np. co która ma na obiad. Nie mogłabym wyjść bez takich informacji. Oni tam w ogóle mają jakiś pacjentów?
  • Odpowiedz
Czyli rozumiem, że nie lubisz swojej aktualnej pracy bo nie możesz plotkować i gadać całe dnie o dupie Maryny z szefową? I to doprowadza cię do takiego stanu, że chcesz odejść?

To masz 33 lata czy 18? Bo zachowujesz się jak osiemnastka.


@Serniczek_Szatana: Początkowo po przeczytaniu tego też miałem takie zdanie, ale potem przypomniałem sobie, że lubię swój kołchoz nie tylko za wypłatę, ale głównie właśnie za ludzi, którymi jestem
  • Odpowiedz