Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wytrzymali byście w moim nowym miejscu pracy?
Mam 33 lata jestem od 7 lat asystentką stomatologiczną pracowałam w 3 gabinetach w których było super ale się przeprowadziłam do chłopaka poznanego na Facebooku na drugi koniec Polski z Przemyśla do Międzyzdrojów więc prawie 1000km po 2 miesiącach znalazłam prace i mam problem bo raczej nie chciała bym zmieniać zawodu ale tu już wszystkie stanowiska zajęte..
Ale do rzeczy,moja nowa pracodawczyni lekarka w moim wieku w ogóle nie chce ze mną rozmawiać o życiu prywatnym zero plotek zero uśmiechu od 3 tygodni to samo nic nie mówi o sobie o mężu, dzieciach o pasjach ani ja nie mam jak się wygadać opowiedzieć swojej historii, cały czas tylko proszę podać to proszę podać tamto przy pacjentach nawet mówi do mnie per pani :(
Wytrzymalibyscie tak? My razem po 10h spędzamy a ona jest tak drętwa i mam wrażenie że czuje się lepsza ode mnie i że sądzi że ze mną nie ma o czym gadać jest mi źle :(
Chcę tu zostać ale nie chcę być utrzymanką a chłopak i tak mi wiele pomógł bo za mieszkanie wiadomo nie płacę z oszczędność dokładam się na jedzenie, mówi mi żebym szła na kelnerkę i ma dla mnie pracę u kolegi w barze.

#pracbaza #damskiprzegryw #kolchoz #januszex #stomatologia #logikarozowychpaskow #zalesie #medycyna #psychologia #ankieta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Zwolnić się?

  • Zwolnij, zostań kelnerką. 54.5% (420)
  • Wytrzymaj, staraj się ją zagadywać. 45.5% (351)

Oddanych głosów: 771

  • 53
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tez jestem asystentka, dopóki ci nie dokucza, nie jest niemiła, to wytrzymaj. Widoczne skupia się na pracy i tyle. Praca to nie miejsce na pogawędki, jeżeli wcześniej tak było to spoko, ale nie musi tak byc. Ja to bardzo rzadko w ogóle mam czas pogadać w tej pracy xd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szukaj innej roboty, a to że jest drętwa to nic nie zrobisz każdy jest inny. Może ma jakieś problemy i nie chce o tym gadać. Zmieniaj robotę w życiu nie chodzi że chodzić do pracy i się denerwować tylko żeby zrobić robotę w dobrej atmosferze i zarobić. Inaczej się wykonczysz a i tak się zwolnisz bo ile wytrzymasz. Taka prawda.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Czyli rozumiem, że nie lubisz swojej aktualnej pracy bo nie możesz plotkować i gadać całe dnie o dupie Maryny z szefową? I to doprowadza cię do takiego stanu, że chcesz odejść?
To masz 33 lata czy 18? Bo zachowujesz się jak osiemnastka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mi jak pracownik/współpracownik coś się zwierza i próbuje plotkować, opowiadać o jakiś problemach za dużo to uważam, że coś z nim nie tak. Jak współpracownik jest kumplem od lat to ok, ale tak to obcy człowiek do zrobienia roboty i mnie nie interere co u niego.
  • Odpowiedz
moja nowa pracodawczyni lekarka w moim wieku w ogóle nie chce ze mną rozmawiać o życiu prywatnym zero plotek zero uśmiechu od 3 tygodni to samo nic nie mówi o sobie o mężu, dzieciach o pasjach ani ja nie mam jak się wygadać opowiedzieć swojej historii, cały czas tylko proszę podać to proszę podać tamto przy pacjentach nawet mówi do mnie per pani :(


@mirko_anonim: wreszcie trafiłaś do normalnej pracy,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wykopki w formie:
1. pisze rozowy
2. poznany chlop na FB
3, przeprowadzka dla chlopa 1000km
4. #!$%@? o pracy i gadki na prywatny temat, czyli to co bylo grzane przez 3 ostatnie dni na
  • Odpowiedz
Nie to nie jest zaden bajt, to na 100% ktos serio pisal


@PurpleHaze: jeszcze ta wstawka, że się nie dokłada do rachunków xD Przygłupi przegryw baituje innych przygłupich przegrywów i tak się dzieje życia cud na tym zapomnianym przez boga portalu.
  • Odpowiedz
z Przemyśla do Międzyzdrojów


ale tu już wszystkie stanowiska zajęte..

@mirko_anonim: siekierkę na kijek.
Narzekasz na pracę w Mzdrojach W SEZONIE? xDDDD
O głupiutka, poczekaj na sezon październik-kwiecień/maj, przecież tam psy dupami nawet nie szczekają, bo jadą chociażby do Kamienia, a te co bardziej obrotne
  • Odpowiedz
w ogóle nie chce ze mną rozmawiać o życiu prywatnym zero plotek zero uśmiechu od 3 tygodni to samo nic nie mówi o sobie o mężu, dzieciach o pasjach ani ja nie mam jak się wygadać opowiedzieć swojej historii, cały czas tylko proszę podać to proszę podać tamto przy pacjentach nawet mówi do mnie per pani :(


@mirko_anonim: pomyliłaś pracodawcę z psiapsiółą i pracę ze spotkaniem towarzyskim
  • Odpowiedz
nie nadajesz sie do roboty, w pracy sie nie zwierza nikomu a zwłaszcza chlebodawcy


@kamil-tumuletz: tak, bo ludzie to bezduszne roboty. Po co chodzić do pracy z przyjemnością. Polaczkowate myslenie prezentujesz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ten chłopak to coś pewnego? Wiesz z asystentki stomatologa na kelnerkę gdzie szef może ci kazać ulegać podrywom nawalonych januszy, za zapewne dużo mniejszą kasę to tak średnio. Fakt, że będziesz robiła to samo co studentki mające i 18 lat też raczej nie będzie na plus.

Weź miej na uwadze też swoje życie i to że związek może się nie udać. Chłopak nie mógł się do Ciebie przeprowadzić? jaką
  • Odpowiedz
@jerzy_s bo mentalność polskich januszy to każdy grosz sie przyda w firmie a każdy powód jest dobry żeby odmówić podwyżki - zatem wszystko zostanie wykorzystane przeciwko tobie bo tak działa kapitalizm, maksymalizacja zysków minimalizacja kosztów
  • Odpowiedz
bo mentalność polskich januszy to każdy grosz sie przyda w firmie a każdy powód jest dobry żeby odmówić podwyżki - zatem wszystko zostanie wykorzystane przeciwko tobie bo tak działa kapitalizm, maksymalizacja zysków minimalizacja kosztów


@kamil-tumuletz: ale o co chodzi? skoro to lekarka w młodym wieku mająca własny gabinet to oznacza że to banan. Duże szanse że po prostu gardzi ludźmi na niższych warstwach społecznych. Wcale mnie to nie dziwi mając
  • Odpowiedz