Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wytrzymali byście w moim nowym miejscu pracy?
Mam 33 lata jestem od 7 lat asystentką stomatologiczną pracowałam w 3 gabinetach w których było super ale się przeprowadziłam do chłopaka poznanego na Facebooku na drugi koniec Polski z Przemyśla do Międzyzdrojów więc prawie 1000km po 2 miesiącach znalazłam prace i mam problem bo raczej nie chciała bym zmieniać zawodu ale tu już wszystkie stanowiska zajęte..
Ale do rzeczy,moja nowa pracodawczyni lekarka w moim wieku w ogóle nie chce ze mną rozmawiać o życiu prywatnym zero plotek zero uśmiechu od 3 tygodni to samo nic nie mówi o sobie o mężu, dzieciach o pasjach ani ja nie mam jak się wygadać opowiedzieć swojej historii, cały czas tylko proszę podać to proszę podać tamto przy pacjentach nawet mówi do mnie per pani :(
Wytrzymalibyscie tak? My razem po 10h spędzamy a ona jest tak drętwa i mam wrażenie że czuje się lepsza ode mnie i że sądzi że ze mną nie ma o czym gadać jest mi źle :(
Chcę tu zostać ale nie chcę być utrzymanką a chłopak i tak mi wiele pomógł bo za mieszkanie wiadomo nie płacę z oszczędność dokładam się na jedzenie, mówi mi żebym szła na kelnerkę i ma dla mnie pracę u kolegi w barze.

#pracbaza #damskiprzegryw #kolchoz #januszex #stomatologia #logikarozowychpaskow #zalesie #medycyna #psychologia #ankieta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Zwolnić się?

  • Zwolnij, zostań kelnerką. 54.6% (425)
  • Wytrzymaj, staraj się ją zagadywać. 45.4% (353)

Oddanych głosów: 778

  • 59
  • Odpowiedz
@jerzy_s: Miasto które istnieje w świadomości ludzi przez 4 miesiące w roku jak jest pogoda. Zobacz sobie na kwoty wynajmu lokalu usługowego i przypomnij ile kosztuje leczenie kanałowe, po wstępnej matmie powinieneś ogarnąć, że to wcale nie jest jakieś niewiadomo jakie osiągnięcie aby otworzyć usługi stomatologiczne.
@szynszyla2018: znasz jednego stomatologa, to faktycznie niesamowita grupa reprezentatywna. Większość stomatologów w Polsce pracuje na swojej działaności i założenie własnego gabinetu nie
  • Odpowiedz
Mam 33 lata jestem od 7 lat asystentką stomatologiczną pracowałam w 3 gabinetach w których było super ale się przeprowadziłam do chłopaka poznanego na Facebooku na drugi koniec Polski z Przemyśla do Międzyzdrojów więc prawie 1000km po 2 miesiącach znalazłam prace i mam problem bo raczej nie chciała bym zmieniać zawodu ale tu już wszystkie stanowiska zajęte..


@mirko_anonim: to jest jedno zdanie wielokrotnie złożone, które świadczy o tym, że jesteś
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana boże co za ocenianie xD

Są ludzie, którzy lubią kontakt z innymi i jakieś ciepło od tych ludzi. To zupełnie ok mieć taką potrzebę, tak samo jak zupełnie ok jest mieć inaczej. Ale jak jej to szkodzi, to lepiej zmienić.

Na wykopie wszyscy mądrzy, mają własny schemat ludzi, szablon gorzej jak w szkole, zero akceptacji dla kogoś, kto myśli inaczej.
  • Odpowiedz
moim wieku w ogóle nie chce ze mną rozmawiać o życiu prywatnym zero plotek zero uśmiechu od 3 tygodni to samo nic nie mówi o sobie o mężu, dzieciach o pasjach ani ja nie mam jak się wygadać opowiedzieć swojej historii, cały czas tylko proszę podać to proszę podać tamto przy pacjentach nawet mówi do mnie per pani :(


@mirko_anonim: praca jest od pracowania a nie od opowiadania swoich historii
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Żadna odpowiedź nie jest dobra. Przede wszystkim to porozmawiaj z nią i powiedz, co czujesz. Sam uważam, że "small talk" z pracownikami, a zwłaszcza z tymi, którymi pracujesz dużo jest ważny, żeby dobrze się czuli i tak robiłem (w pewnych granicach). Inaczej nie czują się w pracy swobodnie, często są spięci i się stresują (nie wszyscy rzecz jasna). Jeśli jasno stwierdzi, że ona tego nie chce i oczekuje profesjonalizmu, bez
  • Odpowiedz
@Benio_Czarodziej: Zapewniam cię, że pracowałem i nadal pracuje. Zapewne więcej niż takie płatki śniegu jak ty. Idziesz do pracy, żeby pracować i dostać za to hajs. Reszta ma marginalne znaczenie. A już ploteczki z koleżankami to ogólnie patola. Polecam nie pracować z kobietami, lepiej się żyje.
  • Odpowiedz
@Benio_Czarodziej: Z takim podejściem to na pewno ciężko się pracuje. Atmosfera w pracy jest ważna, ale żeby rozważać odejście bo szefowa ma kija w dupie i nie chce plotkować o bzdurach to trzeba mieć nierówno poukładane. Przecież nikt się nad nią nie znęca, zwyczajnie przełożona oddziela życie od pracy. Nie ma w tym nic gburowatego.
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana chyba nie czytałeś że zrozumieniem. Jasno wynika że ma kija w dupie i o niczym się nie da pogadać. Miałem wątpliwa przyjemność bycia w takim środowisku po kilku dniach staje się to na tyle męczące że nie chce się w takim miejscu pracować
  • Odpowiedz