Wpis z mikrobloga

  • 0
czasem sie zastanawiam kto to #!$%@? pisze, i czy na to nie ma jakis paragrafow


@Tyfus: To piesze CEO wielkiej korpo dla swoich pracowników, którzy chcieliby zostać CEO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1 jedyną taką książką kołczingiwą jaka uważam za słuszną jest Dale Carnegie - jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.
Wiekowa pozycja, i #!$%@? z tymi przyjaciółmi ale daje dobre podwaliny pod manipulacje rozmówcami
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz hahaha
Ale nie zdziw się jak cię wypieprza przy redukcjach lub zejdziesz na zawał przez stres...
Przypadek z życia jak gość z 20 letnim stażem został wyeliminowany bo był niewygodny dla managementu a odbierał telefonu nad ranem czy w środku nocy... Tyle co do oddania firmie.
Teraz szykuje prawnika by pozwać firmę o bezpodstawne zwolnienie.
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: zawsze w robocie znajduje się w moim teamie jakiś taki przodownik pracy, który robi po godzinach za darmo i wyrabia 200% normy. Nawet 15 lat temu w Orange na umowę-zlecenie tacy byli. Robiliśmy reklamacje, były osoby które przyłaziły do biura godzine wcześniej, żeby sobie powybierać z kolejki jakieś łatwe i szybkie by nabić efektywność. Bo za każdą reklamację było tyle samo minut tej efektywności, nieważne jaka ona by była.
  • Odpowiedz
@Shatter prowizyjnie to też raz zarobisz 30k a potem ci da umowe o gówno 8k albo #!$%@? i wchodzi nowy z normami jak wtedy gdy wyrabiałeś 30k

Dlatego handlowcy teraz #!$%@?ą całe firmy jak sobie zrobią kontakty na koszt janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: @Tyfus @djtartini1 Paradoksalnie miałem podobnie u siebie w januszexie. Mój januszex został wynajęty do zlecenia przez dużo większą firmę. Po roku pracy ta firma zaproponowała mi współpracę b2b bez pośrednika jakim był januszex. Co prawda miałem pół roku zakazu konkurencji, ale to był impuls który zmienił mi żyćko. Po niecałym roku przyjąłem zlecenie od tej firmy i pracuje dla niej do dziś.
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz co za głupota. "Strategia ta sama w sobie podnosi wydajność' co za #!$%@? xD.

Wydajność polega na załatwianiu większej liczby spraw/ lepszym załatwianiu spraw w określonym czasie. Tu nie ma żadnej korelacji z wydajnością, jest tylko wydłużenie czasu pracy, ale nie ma żadnej zmiany w wydajności.
  • Odpowiedz