Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moi Drodzy, przychodzę do Was pogadać. Jestem kobietą lvl 31. Pracuje. Wynajmuje mieszkanie. Mam dziecko (4latka). Samodzielna mama. I jak widzę te wszystkie wpisy na wykopie o madkach, p0lkach itd to mnie trzęsie. Nie lubię wrzucania wszystkich do jednej kategorii. Może jakaś część dziewczyn taka jest - nie wszystkie. Nie szukam faceta do utrzymywania, nie szukam tatusia dla dziecka. Szukam faceta do związku ze mną. Wiadomo dziecko jest i siłą rzeczy relacja jest inna niż bez niego. Dla mnie to wyczekane dziecko i wymarzone. Długo się starałam. Natomiast nie mam świra bezwzględnego na jego punkcie. Fajnie byłoby poznać i pogadać z facetem który ma poczucie humoru, dystans, który nie jest maminsynkiem. Jest niezależny, inteligentny, zarabia na siebie. I chce żeby kobieta w jego towarzystwie czuła się dobrze. Tak jak ja chce żeby facet czuł się dobrze w moim towarzystwie. I na dzień dobry nie spłycać relacji do se#!u. Nie mam nic przeciwko ale nie chcę żeby relacja opierała się głównie na tym. A teraz czekam na pojazd w komentarzach że mam za duże wymagania lub madka z dzieckiem sobie wymyśliła zamiast brać pierwszego lepszego który się zdecyduje na taką jak ja. I fizycznie wyglądam bardzo dobrze - szczupła, z natury brunetka (teraz końce farbowane na blond), nie za wysoka - przeciętny wzrost. Moja największa wada? Gadulstwo.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 388
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jeśli ojciec Waszego dziecka nie wytrzymał z Tobą, (albo zapłodnił i się ulotnił) to może:
1) nie jesteś taka fajna jak myślisz
2) podjęłaś bardzo poważną, błędną decyzję co do ojca swojego dziecka i teraz oczekujesz rycerza na białym koniu, który te błędy naprawi?

Wam kobietom #!$%@?ło totalnie w dzisiejszych czasach. Nie znajdziesz już faceta, którego szukasz. Każdy jeśli będzie czegoś chciał, to tylko żeby zaruchać kilka razy.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
facetem który ma poczucie humoru, dystans, który nie jest maminsynkiem. Jest niezależny, inteligentny, zarabia na siebie. I chce żeby kobieta w jego towarzystwie czuła się dobrze.


@mirko_anonim: taki mezczyzna wezmie sobie mlodsza kobiete, bez bagazu i ewentualnych problemow z ojcem dziecka
  • Odpowiedz
  • 172
@mirko_anonim postaram się odpisać bez hejtu, merytorycznie. Musisz wiedzieć że dla faceta taki układ jest bardzo niekorzystny, po pierwsze nigdy nie będzie na pierwszym miejscu dla Ciebie, po drugie jeśli się przyzwyczai czy nawet zakocha w dziecku, to po rozstaniu on traci nie tylko ciebie ale i dziecko do którego niema żadnych praw. Dziecko nigdy nie będzie nosić jego nazwiska, a ty prawdopodobnie po wcześniejszych przejściach kolejnego dziecka już nie będziesz
  • Odpowiedz
@elena-mary ja znam tylko jedna normalna matkę z dzieckiem , która zostawił facet bo dziecko się urodziło chore , resztą przypadkow jakie niestety znam to wina głównie tych lasek
Słuchaj ja nawet w rodzinie mam jakieś i one potrafiły się spotykać na seks z byłym jak obecny nie wiedział , były szmaci nowa beta płaci
Mi szkoda naturalnie osób które muszą sobie same radzić z problemami ale nic nie poradzę że
  • Odpowiedz
jak widzę te wszystkie wpisy na wykopie


@mirko_anonim: The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood. Only a fool would take anything posted here as fact.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: niestety facet którego szukasz będzie się spotykał z dziewczynami bez dzieci, w wieku 20-30. Bo może.
Twoja szansa są rozwodnicy, również z dziećmi. Chociaż Ci często też spotykają się z dziewczynami bez dzieci, w wieku 20-30. Jeśli mogą.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kochana, pamietaj o statystykach - ojczymowie wielokrotnie czesciej molestuja seksualnie przybrane dzieci niz ojcowie biologiczni ( chyba odpowiednio 17% i 2%), czyli prawie dziewieciokrotnie czesciej. Rowniez stosuja przemoc fizyczna wielokrotnie czesciej i cxesciej przejawiaja cechy spcjopatyczne. Uzbrojona w taka wiedze zrozum, ze to co mysla wykopki o samotnych matkach to najmniej istotny przejaw problemu z jakim sie mierzysz. Powidzenia.
  • Odpowiedz
Fajnie byłoby poznać i pogadać z facetem który ma poczucie humoru, dystans, który nie jest maminsynkiem. Jest niezależny, inteligentny, zarabia na siebie. I chce żeby kobieta w jego towarzystwie czuła się dobrze.


@mirko_anonim:
Dlaczego taki facet miałby brać babę z dzieckiem skoro jest mnóstwo młodszych i bez bagażu w postaci dziecka?

Daj mi dosłownie jeden powód dlaczego taki chłop miałby wybrać dzieciatą 31latkę, a nie bezdzietną 25latkę?
  • Odpowiedz
Może jakaś część dziewczyn taka jest - nie wszystkie. Nie szukam faceta do utrzymywania, nie szukam tatusia dla dziecka. Szukam faceta do związku ze mną.


@mirko_anonim: Ale na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla mnie to wyczekane dziecko i wymarzone. Długo się starałam.


@mirko_anonim: Toś wybrała sobie tatusia w takim razie. Wymarzone i wyczekane dziecko.... To nie jest auto z salonu.

I fizycznie wyglądam bardzo dobrze - szczupła, z natury brunetka (teraz końce farbowane na blond), nie za wysoka - przeciętny wzrost. Moja największa wada?
  • Odpowiedz
  • 5
@mirko_anonim Ogólnie to szanuje, bo pracowanie i wychowywanie dziecka to naprawdę zajebiście ciężka sprawa. To że masz dziecko oczywiście nie przekreśla przyszłych relacji. Znam dużo przypadków gdzie po rozwodzie rodzic spotka partnera i razem wychowują dzieci. Tylko trzeba pamiętać że partner też w końcu będzie chciał mieć własne dzieci. Tak samo rodziny pathworkowe gdzie partnerzy często mają podobne doświadczenia za sobą. Jeśli jesteś wartościową osoba i chcesz dojrzałej relacji to kogoś
  • Odpowiedz