Wpis z mikrobloga

@KokosowyEksplorator
Beka. Mój gust muzyczny jest bardzo szeroki. Od klasycznego rocka, przez hh murzyński, soundtracki, folk nordycki, edm, drumnbass itd itp. Praktycznie wieksosd gatunków mi podchodzi - jeden warunek - utwór musi być dobry. I tyle Panie maruda. Imo to samo byś pisał - jakby taki Axl Rose się urodził teraz i byłby na tiktoku i wpadłby w dzisiejszy "mainstream".
  • Odpowiedz
@PanMuchomorekk: fajnie że masz szerokie horyzonty, natomiast porównywanie twórczości Axl Rose do tego fastfoodowego chłamu przy którym flexują się tiktokowi/instagramowi narcyzi jest słabe. To jest typowa muzyka na pokaz ¯\(ツ)/¯

z reszta, po co ja się produkuję - za pół roku i tak się każdemu to gówno przeje i umrze śmiercią naturalną, tak jak inne hity zdewastowane przez tiktoka. Nie mniej, nadal uważam, że to muzyka dla ograniczonych intelektualnie. Gdzieś
  • Odpowiedz
natomiast porównywanie twórczości Axl Rose do tego fastfoodowego chłamu przy którym flexują się tiktokowi/instagramowi narcyzi jest słabe


@KokosowyEksplorator: guns 'n roses jest spoko, ale to przecież absolutny entry level, którego słuchają nawet mamy w średnim wieku. Weź człowieku zluzuj, opce się spodobał kawałek, a Ty toczysz wojenki o nic.
  • Odpowiedz