Wpis z mikrobloga

#ciaza #rodzicielstwo #dzieci

Staralismy sie z rozowym o dziecko przez 2 lata

Wreszcie na poczatku roku sie udalo z mala pomoca kliniki (naturalnie)

Później się okazało, że będą blizniaki...

... a teraz że dwie dziewczyny...

... z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także życie zaskakuje i już szukam bagażnika dachowego do auta
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto?


@jaavi666: nie ma znaczenia co dziecku rośnie między nogami a bardziej to co przekaże mu ojciec, ale wiadomka, odpisuje na bait, i stereotypy :)

i standardowo: dla swojego dziecka zrobie wszystko! - to zacznij dbac o zdrowie, sen, diete, sport aby miec siłe i wytrzymalosc do spedzania z nim czasu i ogólnie zyc dłużej - nie no, aż tyle
  • Odpowiedz
@jaavi666: uuuu dziewczynki, kiepsko ( ͡° ʖ̯ ͡°) W przyszłości całą łązienka zawalona kosmetykami. Do tego regularne bitwy o ubrania. No ale przynajmniej będziesz miał posprzątane i ugotowane w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 1
@Wynoszony zrobiliśmy badania, Pani dobrała mojej żonie odpowiednie leki żeby uregulować hormony, ja mialem badanie nasienia, potem po miesiącu czy dwóch przepisała nam zastrzyk dla żony i poszło.
  • Odpowiedz
z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jaavi666: też przed dziećmi wychodziłem z takiego założenia, że syn to must have.

Po pierwszej córce byłem zawiedziony że druga też była planowana dziewczynka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaavi666: Ja z moim ojcem budowałam murki wokół domu, chodziłam na ryby i nauczył mnie pilarką ciąć drewno na opał w wieku 8 lat, bo mu się nie chciało tego robić (mamie mówił, że to on pociął). Bardzo miło wspominam to wszystko, a skille się nadal przydają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
też tak uważam że dwójka na raz jest lepsza jak ma się na to odpowiednie środki, tylko raz siedzisz w pieluchach


@jaavi666: Tak może napisać tylko ktoś, kto na własnej skórze nie odczuł jak wygląda np. usypianie takiej parki xD
  • Odpowiedz
@jaavi666: a jak zdecydowaliście się na potomstwo, to nie widziałeś, że jest szansa, że może być dziewczynka?
Wy się #!$%@? mało różnicie od hindusów czy bengali. Córka to lipa.
A jak kiedyś jakaś różowa pisała z anonimowego, że jej mąż zmarkotniał, jak na USG okazało się, że będą mieć córkę, to był krzyk, że głupia jest i jej wina, że ma złamasa za męża.
A tu większość przyklaskuje: tak tak, lego nie poukładasz, będzie się puszczać. Jprdl.

Ciekawe czy wy macie takie super relacje ze swoimi ojcami? Wspólne pasje,
  • Odpowiedz