Wpis z mikrobloga

#ciaza #rodzicielstwo #dzieci

Staralismy sie z rozowym o dziecko przez 2 lata

Wreszcie na poczatku roku sie udalo z mala pomoca kliniki (naturalnie)

Później się okazało, że będą blizniaki...

... a teraz że dwie dziewczyny...

... z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także życie zaskakuje i już szukam bagażnika dachowego do auta
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: mam dwie córy i powiem Ci, że to w jaki sposób do mnie lgną i chcą się bawić w "męskie" zabawy jest niesamowite ( ͡° ͜ʖ ͡°) głowa do góry, bądź dobrym ojcem, nie zaniedbuj czasu z córkami i będzie git
  • Odpowiedz
@jaavi666: o #!$%@?, bliźniaki, płeć bez znaczenia, to jest taki #!$%@? chopie, będzie zabawnie

ilość roboty rośnie ekspotencjalnie z każdym kolejnym dzieckiem, a w tym samym wieku? xd

  • Odpowiedz
@jaavi666: ziom, z córą napierdzielam rowerem więcej niż z synem, z klockami też radzi sobie bardzo dobrze.
Ja się stresuję, że za 10 lat jakieś pryszczate przegrywy będą się w kolejce ustawiać, żeby ją za cycka złapać. To jest realny problem a nie tam jakieś zero klockowania.
  • Odpowiedz
@jaavi666: ja moje Lego nadal trzymam a mam juz lvl 30+. Czekam az córka będzie trochę bardziej odpowiedzialna z swoim Lego i zacznę jej stopniowo dawać moje starocie. Na razie bawi się swoimi zestawami. W sumie od kiedy ma Lego o wszystkie inne zabawki poszły w odstawkę. Teraz albo Lego albo kolorowanki i w sumie tyle.
  • Odpowiedz
@jaavi666: daj spokój, moja młodsza córka, mniej więcej w wieku 8 lat oznajmiła że mniejsza skrzynka z narzędziami jest jej i uzupełniła ją nie używanymi moimi narzędziami.
Ostatnio badaliśmy miernikiem kabel, jak coś trzeba złożyć to ona pierwsza, .... a a daj spokój, może też lepiej wie co i gdzie mam. Udany z niej syn ;) tak więc w tym temacie nic stracone.
  • Odpowiedz
Później się okazało, że będą blizniaki...


... a teraz że dwie dziewczyny...


@jaavi666: no to jeszcze zostaną samotnymi matkami kolorowych wnuków i można umierać
  • Odpowiedz
... z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jaavi666:

Oczywiście że z córeczkami, a jak inaczej. Córeczki trzeba nauczyć gwintowania otworów, lutowania. Najlepszy prezent dla dziewczynki to zestaw kluczy nasadowych i coś do rozkręcenia. Na naukę programowania też przyjdzie czas.
  • Odpowiedz
@jaavi666: No tak #!$%@?, bo klocki Lego są tylko dla facetów, jak dziewczynka je dotknie to umiera albo zamienia się w chłopca (szansa jest 50-50) xD Ogólnie gratuluję podejścia
  • Odpowiedz