Wpis z mikrobloga

#ciaza #rodzicielstwo #dzieci

Staralismy sie z rozowym o dziecko przez 2 lata

Wreszcie na poczatku roku sie udalo z mala pomoca kliniki (naturalnie)

Później się okazało, że będą blizniaki...

... a teraz że dwie dziewczyny...

... z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także życie zaskakuje i już szukam bagażnika dachowego do auta
  • 123
  • Odpowiedz
@hadrian3: nie wiem, niby poziom ginekologii i położnictwa w Polsce jest wysoki, ale czasami podejście do niektórych tematów jest niezrozumiałe.
Ja, za poleceniem koleżaneczek ofc;), które same były po przejściach, ostatecznie byłam pod opieką lekarzy ze szpitala na Starynkiewicza w Warszawie. Co prawda nie leczyliśmy się tam na bezpłodność, tylko ogarniali mnie po poronieniu i w kolejnej ciąży, ale złego słowa nie mogę powiedzieć na cały personel.
Więc, niestety, pewnie
  • Odpowiedz
Także życie zaskakuje i już szukam bagażnika dachowego do auta

@jaavi666: Ty, ale wiesz, że dzieci się wozi w foteliku W samochodzie a nie w bagażniku i to na dachu? ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
o ile nie będziesz się darł czy świecą Tobie czy sobie


@Tyrande: przecież na tym głównie polega zabawa w naprawę samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@jaavi666 weź zmień myślenie, bo jest to krzywdzace dla córek. Mój tata na szczęście był normalny więc jeździłam z nim na nartach, motorze, miałam masę klocków lego, łowiliśmy ryby, robiliśmy szałasy, graliśmy w krwawe gry, robiliśmy wszystko. Odcinanie dziewczynek od tzw męskich zajęć upośledza je oraz ogranicza rozwój. Nie ma różnicy czy dziewczynka czy chłopiec. Dzieci mają mieć możliwość rozwoju.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jaavi666 Mam 2 córki. Wiele lat składaliśmy razem lego, w tym technic, graliśmy w gry i majstrowaliśmy przy autach i nie tylko. Nauczyłem je obsługi elektronarzędzi, lutowania, nawet kiedyś razem próbowaliśmy spawać. Jeździmy enduro na rowerach, offroadowo samochodami.
Córki są w pytę 👍
  • Odpowiedz