Wpis z mikrobloga

#ciaza #rodzicielstwo #dzieci

Staralismy sie z rozowym o dziecko przez 2 lata

Wreszcie na poczatku roku sie udalo z mala pomoca kliniki (naturalnie)

Później się okazało, że będą blizniaki...

... a teraz że dwie dziewczyny...

... z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także życie zaskakuje i już szukam bagażnika dachowego do auta
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: z córkami. To, że urodzą się z waginą nie oznacza, że przejdą obojętnie obok klocków, gier, a nawet auta.
Ja wychowywałam się z 2 lata starszym bratem to poza moją miłością do zwierzątek (nie miałam lalek, ja miałam pluszaczki pieski) to wolałam się bawić z bratem lego i samochodami (jak rodzice kupowali bratu resoraki to mi też musieli kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°))

A jeśli
  • Odpowiedz
@jaavi666: moja córka to by codziennie chciała układać lego :-) ciesz się że bliźniaki, bo pieluchy, odpieluchowanie wszystko przeżywasz za jednym razem.
  • Odpowiedz
  • 1
@LZBNZ my mieliśmy amniopunkcję i mamy potwierdzone oba kariotypy, że są żeńskie

@moniuszki moja żona powiedziała że jakby było dwóch chłopców to by kupiła w zestawie sznur i krzesło, dlatego uważam że parka byłaby idealna, ale jak jest co jest to się cieszę - aby były zdrowe

@Chehu są moje, badania w klinice itp. Są potwierdzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@PfefferWerfer też tak uważam że dwójka na raz jest lepsza jak ma się na to odpowiednie środki, tylko raz siedzisz w pieluchach

@Hahaahahaha czemu bait? Czy to źle że chciałbym mieć syna? Jak będą córki to przecież też dobrze, będę kochać tak samo, wiadomo że przy dziewczynach jest ciut mniejsza szansa na dzielenie pasji / zabaw ale nie znaczy że nie jest to możliwe
  • Odpowiedz