Wpis z mikrobloga

#mecz
Najwieksza beka i tak z fanow siatkowki, ktorzy nagle wyrośli jak grzyby po deszczu. Sluchajcie, ludzie maja #!$%@? w ten wasz sport. Nawet jakby Polska wygrywała każde mistrzostwa swiata to i tak kazdy bedzie miec ten sport w dupie. Podbeskidzie Vs GKS Tychy w 1 lidze budzi wiecej emocji niz jakikolwiek final tego waszego smiesznego sportu.

Poza tym nawet wiekszosc z was nie jest fanami siatkowki, tylko odpala wiekszy turniej gdzie repra gra, zeby sie brandzlować, ze dochodza dalej niz kopacze pilki kopanej. Beka z was
  • 74
  • Odpowiedz
@Vezz: z siatkówki kojarzę tylko Zagumnego i Świderskiego ale nie mam pojęcia czy jeszcze grają czy nie. Jakie są ich funkcje oprócz odbijania piłeczki przez siatke to nie mam zielonego pojęcia. A no i znam jedną drużynę Mostostal Kędzierzyn Koźle, bo nosi nazwę firmy stawiającej drogi i mosty w której kiedyś robiłem
  • Odpowiedz
dochodza dalej niz kopacze pilki kopanej.


@Vezz: I to tylko dlatego, że cała reszta świata ma w dupie siatkówkę. Z tego samego powodu Indie są dobre w krykieta, a Australia w rugby, po prostu prawie nikt inny w to nie gra xD
  • Odpowiedz
  • 22
@JoeGlodomor oglądanie jakiegokolwiek sportu ktorego sie samemu nie uprawia to pedaliada, a oglądanie takich frajerów którzy ciągle przegrywają to już pedaliada do kwadratu.
  • Odpowiedz
@Vezz Ja jestem fanem zarówno siatkówki jak i piłki nożnej bo to jedyne sporty które kiedyś tam trenowałem i z przyjemnością je oglądam. Patrząc zupełnie obiektywnie to śmieszą mnie te wasze wojenki odnośnie tego co jest lepsze xd. Beka z was wszystkich
  • Odpowiedz
@Vezz: Ja pierdziele, mój ojciec zawsze oglądał ten święty sport jak leciały mistrzostwa. W głębi duszy się modliłem, żeby Polska w końcu #!$%@?ła i przestał blokować telewizor na oglądanie tego gówna, ale nie, zawsze musieli grać pełne 5 setów i robić piłki setowe/meczowe w nieskończoność xD

@FrauWolf Ja pamiętam jak za gówniaka wierzyłem, że Pudzianowski to jest jakiś sportowiec szanowany na całym świecie bo "najsilniejszy człowiek świata" a po
  • Odpowiedz
@Vezz: Boladzy robadzy. Jeden drugiego znienawidzi i odczłowieczy tylko dlatego... że lubi taki sport a nie inny. Nawet pasjonaci warcabów nie mają prawa do dyskusji.
  • Odpowiedz
@Vezz: dokładnie XD gdzieś jeszcze był post że siatkarze są inteligentniejsi od piłkarzy bo z dobrych rodzin itp XD
Jako absowlent podbazy i gimbazy gdzie byliśmy szkoła siatkarska ( ja nie grałem) to nienawidzę siatkarzy. #!$%@? wyrosniete przygłupy, przeważnie bananowe dzieci którym starzy co 3 miechy kupowali nowe asicsy na treningi. Dziewczyny ich lubiły bo wysokie oskarki a ledwo z klasy do klasy zdawali bo to #!$%@? tumany były XD
  • Odpowiedz
@kocurrek32 Jake sukcesy? Jedyny turniej jaki liczy się w siatkówce to igrzyska, bo to jedyny moment jak ten sport ogląda większą liczbą osób. A tam dostajemy #!$%@? od zawsze. W sporcie, gdzie mamy finansową przewagę nad wszystkimi, sporcie, który na poważnie uprawia mniej krajów niż ma UEFA.
  • Odpowiedz