Wpis z mikrobloga

#mecz
Najwieksza beka i tak z fanow siatkowki, ktorzy nagle wyrośli jak grzyby po deszczu. Sluchajcie, ludzie maja #!$%@? w ten wasz sport. Nawet jakby Polska wygrywała każde mistrzostwa swiata to i tak kazdy bedzie miec ten sport w dupie. Podbeskidzie Vs GKS Tychy w 1 lidze budzi wiecej emocji niz jakikolwiek final tego waszego smiesznego sportu.

Poza tym nawet wiekszosc z was nie jest fanami siatkowki, tylko odpala wiekszy turniej gdzie repra gra, zeby sie brandzlować, ze dochodza dalej niz kopacze pilki kopanej. Beka z was
  • 72
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Spróbuje się dostać na tę grupke z jakiegoś fake konta i wkleić tutaj screeny. Pamietam, że byłem tam chyba na 3 kontach, ale wszystkie mi zbanowali w końcu. Najlepsze było to, że admin miał totalnie w dupie tą grupe i nic nie moderował więc codziennie ich #!$%@?łem podczas MŚ w siatkówce xD Dopiero po 2 miesiącach się pojawił i mnie wywalił, ale Januszerke ugotowałem na miękko do tego czasu. Pamiętam
  • Odpowiedz
@Vezz: Oo widze ze spasionego kibica z piwkiem zapiekło, że mamy sukcesy w innych dyscyplinach. Ale spokojnie, nie potrzebujemy takich kibiców, przynajmniej nie ma takiej wiochy na meczach.
  • Odpowiedz
@Vezz #!$%@?ąc od siatkówki, to Polska Liga piłki nożnej powinna być zdelegalizowana bo to rak jak #!$%@? xD lepiej w ścianę patrzeć niż na mecze Legii czy innych fajtłap xD
  • Odpowiedz