Wpis z mikrobloga

  • 35
@Kam_sekwaw: Ale pierdziele w komentarzach. Po pierwsze sterydy nie będą potrzebne. Po drugie, to nie jest tylko niski bf, tylko jednak trochę mięśnia tam jest. Zakładając "przeciętny gen", obstawiam 2-3+ lata treningu + trzymania diety. Oczywiście zależy gdzie startujesz, ile masz lat itp. Bf wcale tutaj aż tak nisko nie jest, bez problemu do utrzymania cały rok będąc naturalem.
Ale generalnie najczęściej tego typu sylwetka to jest pewnie jakieś 4+
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: Najwięcej na tym zdjęciu robi dobre światło i pompka przed zdjęciem. Ze szczura do takiej sylwetki to pewnie pół roku max rok, sumiennego treningu.

3-4 lata, masa wyrzeczeń, ja #!$%@?, co ja czytam xD

Jeszcze brakuje komentarza, że bez igły to taka sylwetka nie jest możliwa xD
  • Odpowiedz
  • 14
@MirkobIog: wrzuć swoje zdjęcie po pół roku i zobaczymy czy masz rację. Często pojawiają się takie komentarze od osob które albo nie ćwiczą albo wyglądają jakby nie ćwiczyli „bo oni ćwiczą trójbój” czy coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw chudzinka a’la piłkarz, młody z szybkim metabolizmem, lekkim doświadczeniem na siłowni, ile czasu? Zależy z jakiego poziomu startujesz, tu nie trzeba ani żadnych sterydów, ani lat treningów.
  • Odpowiedz
@pp93: z rok treningów spokojnie starczy, to jest kwestia niskiego bfa, światla i ustawienia do zdjęcia. Dochodzi jeszcze np pompa po treningu

Serio niski bf jest tym, co najbardziej pozytywnie wpływa na efekt na zdjęciu. Nawet z niedużą masą mięśniową można wyjść elegancko, odpowiednio manipulując swiatlem i pozą
  • Odpowiedz
@Errad: no to przyznam, że masz farta jeśli chodzi o sylwetkę. Większość osób tak będzie wyglądała po 2 latach ćwiczenia na siłce i dokładnego liczenia kalorii.
W tym jest rzecz - o takie sylwetki nie pytają osoby z dobrymi predyspozycjami, bo oni po prostu je mają. A podejrzewam, że w zdecydowanej większości przypadków pytanie pada od osoby będącej ulańcem, skinny fatem lub chuderlakiem
  • Odpowiedz
@Kreation:

czemu ja takich ludzi tak mało na siłowni widuję


Bo człowiek wygląda inaczej na żywo, a inaczej na POZOWANYM ZDJĘCIU, POMPIE I IDEALNYM ŚWIETLE?

Tyle się mowi o zafałszowanym obrazie rzeczywistości na I stagramie itp, a ludzie dalej zdziwieni
  • Odpowiedz
@pp93:

Większość osób tak będzie wyglądała po 2 latach ćwiczenia


Wystarczy z 9 miesięcy ćwiczeń i niski bf. Te dwa warunki. Resztę załatwi dobre światło, pompa i kadr

Serio, zejdzcie kiedyś do tych 10% bf i się spompujcie i próbujcie robić foty xD przy fotach z bliska nie rzuca się w oczy mała masa mięśniowa, a niski bf potęguje wrażenie muskulatury na zdjęciu
  • Odpowiedz
@pp93:
Z jednej strony trochę farta mam, nie ukrywam, że mam absurdalnie dobrą genetykę i lubię się czasem podrażnić z wykopami, ale przede wszystkim kosztowało mnie to bardzo dużo pracy.
1,5-2h ćwiczeń dziennie w każdym stanie i każdych warunkach plus praca fizyczna, po włożeniu tyle pracy nie da się wyglądać źle, a zanim zacząłem ćwiczyć byłem szczurem z ledwo widocznym zarysem mięśni.
Załączam zdjęcie poglądowe żeby pokazać z czym musiałem
Errad - @pp93: 
Z jednej strony trochę farta mam, nie ukrywam, że mam absurdalnie dob...

źródło: IMG_20221212_194741

Pobierz
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: ale ja zszedłem do 10% bf (wg fat caliper w szczytowym momencie miałem okolice 8-9% bf, więc zaokrąglijmy do 10% na błąd pomiaru i niedoskonałość metody)i wiem jak mnie to wychudziło, na zdjęciu faktycznie nie wyglądało to źle, ale też mam świadomość, że bez mięśni ma się gówno, a nie sylwetkę (byłem kiedyś szczypiorem).
Dodatkowo raczej nie mówimy o osiągnięciu sylwetki na sesję zdjęciową, tylko utrzymanie tego cały czas.
  • Odpowiedz