Wpis z mikrobloga

@xiv7: ja tam popieram działalność @WielkiNos. Nienawiść do psów tak zostałem wychowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim marzeniem jest by zakazano hodowli ras agresywnych i psów podobnych w Polsce
  • Odpowiedz
@hub_bub nie do psów tylko do psiarzy. Ja się tylko skupiam na szkodliwym zjawisku stawiania dobra psa nad dobrem człowieka i traktowaniem psów jak dzieci ludzkie. To nawet dla samych psów jest szkodliwe z tego, co czytałam.
  • Odpowiedz
@xiv7 rok temu kupiłem hondę civic z 2011 roku, z przebiegiem 97 tys. w automacie. Niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba i będę jeździł aż się rozpadnie doszczętnie.
  • Odpowiedz
@MikiGRU oczywiście, że pieką bo pewnie sam jest psiarzem antynatalistą. Jakoś ludzie dość nie mają ¯_(ツ)_/¯

@TwujKoshmar dziękuję

@Sebastian_II_Mordeczka widziałeś ostatnie wyniki wyborów? Więcej kobiet głosujących na konferencję niż lewicę? Jak nie wejdź na profil Bryłki albo Zajączkowskiej czy ogólnie na twittera to kobieta o konserwatywnych poglądach przestanie być dla ciebie czymś niemożliwym.
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: jak to potężne nabranie się działa mordeczko? Były jakieś propozycje ślubu czy coś?
Chyba jeden screen na krzyż widziałem jak ktoś mówił ze fajnie że to konserwatywka a wpisów o tym ze dwadzieścia. Wynajdziesz jeszcze mordeczko tak z 4 screeny czy to potężne nabranie się to jeden screen sprzed dwóch lat?
  • Odpowiedz
@xiv7: Ach konserwatywki. Najpierw posty o lewakach, julkach, p0lkach i psiarzach dla zbierania plusów, ale jak kolega z tagu przegryw napisze post, że tak w zasadzie błędem było przyznanie kobietom praw wyborczych, to trzeba grać głupią i udawać, że się tego nie widzi XD
  • Odpowiedz